شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

شرکت فیس بوک پس از اقدامات متعدد و تست‌های مختلف، تصمیم به ادغام پیام رسان اینستاگرام با فیس بوک مسنجر گرفته است و این پس پیام‌های ارسالی میان این دو سرویس در هر دو نشان داده خواهند شد.

بر اساس گزارش نیویورک تایمز شرکت فیس بوک تصمیم دارد تا این فرایند را که از شب گذشته شروع شده به سرویس واتساپ نیز تعمیم دهد. اوایل این ماه نیز مارک زاکربرگ مدیر فیس بوک اعلام کرده بود که تصمیم دارد تا پیام رسان‌های این شرکت را به صورت یکپارچه با هم ادغام کند.

علاوه بر این، زاکربرگ از شرکت اپل بابت فعالیت‌های ضد تبلیغاتی در آی او اس 14 انتقاد کرده بود و اعلام کرده بود که این فعالیت باعث می‌شود تا شرکت فیس‌بوک و کسب و کارهایش با چالش‌هایی ویژه مواجه شوند. در این میان، شرکت فیس بوک پس از تصمیم اپل برای توقف موقت فعالیت‌های ضد تبلیغاتی گام اول برای ادغام پیام رسان‌های خود را برداشته است.

گفتنی است که در حال حاضر شرکت فیس بوک، پیام رسان واتساپ را با هیچ یک از پلتفرم‌ها و سرویس‌های دیگر خود ادغام نکرده است. با این حال به نظر می‌رسد که واتساپ نیز در آینده نزدیک با دو سرویس دیگر ادغام شوند و فیس بوک یک پلتفرم یک پارچه را برای ارسال پیام به کاربران آماده عرضه کند.

در حال حاضر برخی از قابلیت‌های چت اینستاگرام و فیس‌بوک نیز با یک دیگر ادغام شده‌اند که این موضوع باعث می‌شود تا کاربران بدون در نظر گرفتن پلتفرمی خاص، امکان مشاهده پیام‌ها و مدیریت آن‌ها را با یک دیگر داشته باشند.

این بخش‌های ادغام شده شام ایموجی های شخصی سازی شده، امکان فوروارد کردن، ریپلای کردن و موارد دیگر می‌شود که به زودی واتساپ نیز به جمع آن‌ها خواهد پیوست. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...