سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

هالووین نزدیک است و حالا اسکین های جدید مورتال کمبت 11 به مناسبت این رویداد آماده عرضه به کاربران شده است.

این اسکین های جدید برای کاراکترهای مهمی نظیر دورا، جانی کیج و ساب زیرو منتشر شده‌اند و ظاهر خاصی به آن‌ها می‌دهد که با تم هالووینی آن‌ها بسیار مناسب است. جانی کیج در این اسکین های جدید شبیه یک هیولا شده و دورا نیز لباس یک پرستار شرور را به تن کرده است. ساب زیرو هم در این رویداد یک لباس جدید پیدا کرده است.

استودیوی وارنر اسکرین شات‌هایی از این اسکین های جدید را منتشر کرده است و از همین حالا می‌توان ظاهر این اسکین های جدید را دید. Mortal Kombat 11: Aftermath از زمان انتشار تا به امروز طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این بخش گیم ها و چالش‌های جدیدی نیز به این مجموعه و به مناسبت هالووین اضافه شده که شخصیت Liu Kang مأموریت‌های جدیدی در بازی پیدا کرده است.

در این میان، این اسکین های جدید از طریق استورهای ارائه دهنده بازی آماده عرضه شده‌اند و کاربران می‌توانند آن‌ها را دریافت کنند. اما نکته مهم این است که کاربران برای دریافت این محتوای جدید باید حجم مشخصی از اینترنت را برای اسکین ها صرف کنند. علاوه بر این، اسکین های یاد شده ممکن است همگی به صورت رایگان آماده عرضه نشوند.

گفتنی است که این اسکین ها پس از پایان هالووین ممکن است از دسترسی کاربران خارج شده و اسکین های جدیدی آماده عرضه شوند.

مورتال کمبت 11 را از همین حالا می‌توان برای کنسول‌های ایکس باکس، پلی استیشن و کامپیوترهای شخصی خریداری کرد. برای دریافت این اسکین ها کاربران نیاز به دریافت نسخه اورجینال آن‌ها از طریق گیفت کارت دارند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location