سبد خرید خالی‌ست.
Post-with-Captions

اپل از زمان عرضه آیپد او اس 14 به کاربران، قابلیت تشخیص دست خط را با عنوان Scribble آماده عرضه کرده است. حال کریگ فدریگی به عنوان مدیر بخش توسعه نرم افزاری اپل در مصاحبه اخیر خود نحوه کارکرد این قابلیت را توضیح داده است.

آیپد او اس 14 با استفاده از این قابلیت می‌تواند به صورت لحظه‌ای دست خط‌های کاربر را از طریق اپل پنسل را دریافت و با پردازش خاص آن‌ها را به متن تایپ شده تبدیل کند. البته این قابلیت اولین بار نیست که توسط یک شرکت فناوری به کاربران ارائه می‌شود، تا پیش از این گوگل در بسیاری از تبلت‌های اندرویدی و مایکروسافت نیز در سری محصولات سرفیس که از قلم استایلوس استفاده می‌کنند نیز چنین قابلیت را به کاربران ارائه داده بودند.

کریگ فدریگی مدیر توسعه نرم افزار شرکت اپل در مصاحبه اخیر خود با Popular Mechanics در مورد نحوه کارکرد این قابلیت توضیح داده است:

زمانی که حرف از توسعه قابلیت درک دست خط به میان آمد، ما شروع به جمع آوری [اطلاعات] کردیم. ما افرادی را از سراسر دنیا جمع کردیم و از آن‌ها درخواست کردیم تا بنویسند. ما به آن‌ها اپل پنسل را دادیم و از آن‌ها خواستیم تا با سرعت زیاد یا با سرعت کم بنویسند. از آن‌ها در خواست کردیم تا تیتر بنویسند و هر تغییری که بود را امتحان کردیم.

روشی که ما به کار گرفتیم از روش ساده و پیش پا افتاده بسیاری از رقبایمان که صرفاً یک اسکن و آنالیز ساده از دست خط موجود می‌کرد متفاوت است. برای فناوری اپل، آمار، اعداد و ارقام کافی نیست. ما نیاز به این داشتیم که روشی را پیدا کنیم که هر حرف را شناسایی کنیم. اگر روش نوشتن هر نفر را یاد می‌گرفتیم، آنگاه می‌توانستیم هر نوشته‌ای را پیش بینی کنیم. این مسئله بود که باعث شد تا روش تشخیص دست خط ما با رقبا متفاوت شود. 

کریگ فدریگی

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location