شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 گزارش‌ها نشان می‌دهند که کارگران کارخانه فاکس کان برای تولید آیفون ۱۲ تحت فشار اضافه کاری اجباری و تلاش بی‌وقفه ۲۴ ساعت شبانه روز قرار دارند.

با نزدیک شدن به زمان رونمایی و عرضه آیفون ۱۲ خبرها حاکی از این است که کارخانه تولید کننده این محصول اپل که در کشور چین مستقر است با سرعت بسیار بالا و تحت فشار قرار دادن کارگران برای اضافه کاری اجباری در ۲۴ ساعت شبانه روز قصد دارد تولید آیفون ۱۲ را به اتمام رسانده و به تاریخ عرضه مورد نظر برساند.

گزارش شده که این شرکت اضافه کاری اجباری را برای کارگران در نظر گرفته و از آن‌ها درخواست کرده که از تعطیلات ملی ۸ روزه که از اول اکتبر شروع می‌شود چشم پوشی کنند.

یک روزنامه انگلیسی زبان هنگ کنگی، ماجرا این‌گونه بیان کرده و به نقل از یکی از کارمندان این کارخانه که از تابستان اضافه کاری‌ را شروع کرده، اعلام کرده که اکثر کارکنان مجاز به دریافت چهار روز مرخصی در هفته هستند و به صورت بیست و چهار ساعته باقی روزها را کار میکنند.

یکی از کارکنان فاکس کان ۳۳ ساله که بیش از ۴ سال در این کارخانه کار کرده است گفته که می‌توان ماهانه ۵۰۰۰ تا ۶۰۰۰ یوان ( ۸۸۰ دلار آمریکا) دریافت کرد و شرط آن انجام کار از ۹۰ روز در این کارخانه است که دستمزد قابل توجهی خواهد شد.

یکی دیگر از کارکنان این کارخانه گفت که شیفت شب هم اضافه شده و تولید آیفون ۱۲ به طور ۲۴ ساعته در حال انجام است. او اضافه کرد که هفته‌های گذشته برای تولید آیفون ۱۲ بسیار مشغول بوده‌ایم و این به رونمایی و عرضه آیفون جدید در ماه آینده اشاره می‌کند.

البته فاکس کان پاداش درخور توجهی برای کارکنان در نظر می‌گیرد. یکی از کارکنان بخش تبلیغات گفت که برای مونتاژ یک واحد دستگاه آیفون به یک کارگر ۱۰ هزار یوان چین دستمزد داده می‌شود که بعد از تاریخ ۱۸ سپتامبر شروع شده و به افرادی که بعد از ۲۶ سپتامبر به این پروژه ملحق شوند پاداش یا دستمزد ۸۵۰۰ یوان پرداخته می‌شود.

امسال در تعطیلات جشنواره پاییزی و روز ملی کشور چین که از ۱ تا ۸ اکتبر برگزار می‌شود از کارگران فاکس کان خواسته شده که در کارخانه مشغول کار باشند.

با وجود تلاش بی‌وقفه کارگران و کارکنان کارخانه فاکس کان برای تولید آیفون ۱۲ ، انتظار می‌رود شاهد ۴ مدل از آیفون جدید باشیم.

  • آیفون ۱۲ مینی ۴/۵ اینچ
  • آیفون ۱۲ ۱/۶ اینچ
  • آیفون ۱۲ پرو ۱/۶ اینچ
  • آیفون ۱۲ پرو مکس ۷/۶ اینچ
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...