سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 منابع خبری مختلفی هستند که در مورد حذف هندزفری از بسته بندی آیفون 12 تأکید کرده‌اند و حالا این موضوع از طریق اطلاعات فاش شده از بتای دوم آی او اس 14.2 نیز تائید شده است.

بر اساس این اطلاعات، مشخص شده که شرکت اپل تصمیم دارد تا علاوه بر آداپتور، هندزفری را نیز از بسته بندی آیفون 12 حذف کند. این موضوع تا پیش از این نیز در جریان کنفرانس اپل در سپتامبر تائید شده بود که این شرکت در بسته بندی اپل واچ‌های خود آداپتور را به کاربران ارائه نمی‌داد.

بر اساس اطلاعاتی که توسط وب سایت MacRumors از آی او اس 14.2 بتا فاش شده، شرکت اپل از عبارت «هدفون‌ها» به‌جای «هدفون‌های عرضه شده» در بخشی از دستورالعمل‌های خود استفاده کرده است.

جمله‌ای که اپل تا پیش از این در بخش مدیری ارتباطات رادیویی و جلوگیری از ضررهای آن در اپلیکیشن Settings استفاده کرده بود، به این صورت بود:

اما در آپدیت جدیدی که اپل برای آی او اس 14.2 بتا ارائه داده، جمله به این صورت تغییر کرده است: 

 این موضوع تائید کننده ادعاهای پیشین در مورد تصمیم اپل برای حذف هدفون و هندزفری اختصاصی خود در بسته بندی آیفون 12 است. تا پیش از این مینگ چی کو نیز تائید کرده بود که شرکت اپل در فرایند تولید و عرضه محصولات جدید خود، آداپتور و هندزفری را از بسته بندی آیفون 12 خود حذف می‌کند. اپل حذف این لوازم جانبی را با بهانه حفظ محیط زیست انجام خواهد داد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location