سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت مایکروسافت بالاخره توانسته توافق الکترونیک آرتس را برای عرضه بازی‌های EA Play در سرویس گیم پس دریافت کند و به زودی این بازی‌ها را از طریق سرویس خود ارائه می‌دهد.

مایکروسافت از ماه گذشته اقدام به اعمال تغییراتی خاص در سرویس ایکس باکس گیم پس داد و پس از آن نام این سرویس را به سرویس Game Pass تغییر داد. حال مشخص شده است که این سرویس با وجود عرضه بازی‌های کاربردی از عرضه بازی‌های مهم شرکت الکترونیک آرتس محروم است.

در این میان، شرکت مایکروسافت توانسته نظر الکترونیک آرتس را جلب کند و اعلام کرده که از 10 نوامبر سال 2020 میلادی و از زمان شروع عرضه ایکس باکس سری ایکس و اس تصمیم به ارائه بازی‌های این شرکت در سرویس گیم پس دارد.

مایکروسافت همچنین در تلاش است تا از طریق پروژه ایکس کلاود بازی‌های ارائه شده در گیم پس را بدون نیاز به اجرای آنها از طریق کنسول بازی به کاربران ارائه دهد. همین موضوع باعث شده بود تا شرکت الکترونیک آرتس تصمیم محتاطانه‌تری برای همکاری با مایکروسافت بگیرد. اما حالا این شرکت تصمیم دارد تا بازی‌های خود را از طریق این سرویس ارائه دهد.

بازی‌های الکترونیک آرتس که قرار است از طریق گیم پس به کاربران مایکروسافت ارائه شود شامل بیش از 60 عنوان بازی می‌شوند که Sims، فیفا و Mass Effect تنها بخشی از آنها به‌حساب میایند.

الکترونیک آرتس این بازی‌ها را از ماه دسامبر در گیم پس ارائه شده در ویندوز 10 ارائه می‌دهد و در زمان انتشار آنها در گیم پس کاربران کنسول‌ها تنها کسانی هستند که به بازی‌های یاد شده دسترسی دارند و مایکروسافت تصمیمی برای اجرای زود هنگام این بازی‌ها از طریق ویندوز 10 ندارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location