سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

بنا بر گزارش‌های منتشر شده از طرف شرکت اپل، بند اپل واچ المپیک ۲۰۲۱ با طراحی پرچم ملی کشورهای شرکت کننده در بازی‌های تابستانی المپیک در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

به گزارش Macrumors اپل تصمیم داشت برای معرفی کشورهای شرکت کننده در بازی‌های تابستانی المپیک ۲۰۲۰ که قرار بود در شهر توکیو پایتخت ژاپن برگزار شود، بند اپل واچ مخصوص آن‌ها را تولید و آماده عرضه کند. ولی به دلیل همه گیری کرونا و به تعویق افتادن بازی‌های المپیک تا سال ۲۰۲۱، هنوز این بندها را عرضه نکرده است.

اواخر این هفته اکانت توییتری Lovetodream تعدادی عکس از بندهای اپل واچ المپیک ۲۰۲۱ را منتشر کرد که نشان دهنده کشور میزبان یعنی ژاپن و کشور دانمارک به‌عنوان شرکت کننده در این مسابقات بود. طراحی اسپرت لوپ‌های سفارشی که در عکس‌ها دیده شده هماهنگ با پرچم ملی این کشورها بوده و مخفف اسم هر کشور با سه حرف نشان داده شده است. به‌عنوان مثال کشور دانمارک و ژاپن به ترتیب با حروف DEN و JPN در قسمت زیرین بند چاپ شده است.

اپل مشابه همین کار را برای بازی‌های تابستانی المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو انجام داد. اپل برای تبلیغ محصول خود بندهای نایلونی بافته شده سفارشی اپل واچ را برای ۱۴ کشور عرضه کرد.

کشورهای که اپل برای طرفداران آن‌ها بندهای اپل واچ را تولید کرده شامل ایالات متحده، انگلستان، هلند، آفریقای جنوبی، نیوزیلند، مکزیک، ژاپن، جامائیکا، کانادا، چین، برزیل،استرالیا، آلمان و فرانسه بودند. همچنین بندها فقط در یک فروشگاه مخصوص اپل در کشور میزبان و شهر ریودوژانیرو در دسترس عموم قرار گرفت و با قیمت خرده فروشی ۴۹ دلار به فروش رسید.

گفتنی است که اپل تاکنون چنین بندها و محصولاتی را برای کشورهایی نظیر ایران تولید و آماده عرضه نکرده است. آغاز المپیک تابستانی ۲۰۲۰ برای روز جمعه ۲۳ جولای ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده و احتمالاً تا آن زمان بند اپل واچ المپیک ۲۰۲۱ نیز آماده عرضه خواهد شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location