سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شایعات منتشر شده حاکی از آن هستند که شرکت اپل تصمیم دارد تا آیفون 12 را در تاریخ 13 اکتبر 2020 معادل 22 مهر ماه سال جاری میلادی رونمایی کند.

وب سایت Apple Insider به‌تازگی طی گزارشی جدید به نقل از جان پروزر اعلام کرده که شرکت اپل تصمیم دارد تا در تاریخ 13 اکتبر 2020 محصولات جدید خود را رونمایی کند که مهم‌ترین آن‌ها مربوط به سری آیفون 12 همراه با 4 محصول جدید است.

جان پروزر در توییت جدید خود اعلام کرده که اطلاعات مربوط به تاریخ رونمایی از آیفون 12 را از ماه گذشته در اختیار داشته است و جدولزمان‌بندی اپل برای معرفی، پیش فروش و عرضه این محصول را حالا لو داده است.

توییت جدید وب به این شرح است: 

تاریخ‌های مربوط به خط تولید [آیفون 12] را از ماه پیش داشتم و به شما هم گفته بودم:

به من گفته شده که:

رویداد در 13 اکتبر است

پیش فروش در روز 16 اکتبر

فروش در روز 23 اکتبر

جان پروزر

با توجه به این موضوع احتمالاً تا پیش از پایان یافتن ماه جاری شرکت اپل از محصولات جدیدی نظیر آیفون 12 رونمایی می‌کند. آیفون 12 قرار است در روز 22 مهر ماه سال جاری میلادی رونمایی شده و در 3 روز بعد آماده پیش فروش شود. اپل هفته پس از آغاز پیش فروش این محصولات را در اپل استورهای رسمی خود نیز آماده عرضه می‌کند.

گزارش‌های منتشر شده حاکی از آن است که شرکت اپل چهار تلفن هوشمند را با عنوان آیفون 12 رونمایی می‌کند که شامل آیفون 12 مینی، آیفون 12، آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس خواهند بود.

این محصولات در سایزهای مختلف تولید می‌شوند و شرکت اپل بزرگ‌ترین تلفن هوشمند تاریخ فعالیت خود را نیز در جریان این رویداد آماده عرضه به بازار جهانی خواهد کرد. 

برخی از شایعات حاکی از آن است که شرکت اپل عرضه آیفون 12 را در کشور کره زودتر آغاز میکند.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location