شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 گزارش‌های منتشر شده از زمان فروش آیفون 12 حاکی از آغاز زود هنگام این فرایند در کشور کره است.

بر اساس گزارش وب سایت خبری کره‌ای The Korea Herald شرکت اپل ممکن است زمان فروش آیفون 12 را در این کشور زودتر از مناطق جغرافیایی دیگر آغاز کند.

این خبرگزاری ادعا کرده که اطلاعاتی تائید شده را از اپراتورهای تلفن همراه در کره جنوبی دریافت کرده که نشان می‌دهد که زمان فروش آیفون 12 قرار است در این کشور زودتر از حالت عادی و زودتر از برنامه زمان بندی اپل آغاز شود. در حقیقت فروش این تلفن‌های هوشمند در کشورهایی مثل آمریکا دیرتر از کره جنوبی آغاز می‌شود.

این شرکت‌های ارائه دهنده خدمات خرده فروشی از آوریل سال 2019 میلادی فرایند آماده سازی و عرضه سیستم عامل ارتباطی 5G را آغاز کرده‌اند و در ماه جولای نزدیک به 8 میلیون مشترک 5G داشته‌اند. این در حالی است که بسیاری از کشورها هنوز به طور کامل موفق به تجاری سازی محصولات جدید با سیستم ارتباطی 5G نشده‌اند.

همین موضوع نیز باعث شده تا شرکت اپل برای عرضه محصولات جدید خود به تکاپو بیافتد. اپل سهم قابل توجهی از بازار تلفن‌های هوشمند را در کشور کره در اختیار دارد و همین موضوع باعث شده تا این شرکت به دنبال سریع‌تر کردن زمان فروش آیفون 12 در کشور کره جنوبی باشد.

در حال حاضر رقیب‌های اصلی اپل در این کشور، نظیر سامسونگ محصولات جدید مبتنی بر 5G را آماده عرضه کرده‌اند و همین موضوع باعث شده تا شرکت اپل نیز برای فروش آیفون 12 دست به کار شود. گفتنی است که در حال حاضر 19 درصد از سهم بازار تلفن‌های هوشمند در کشور کره جنوبی متعلق به اپل است و سامسونگ 67 درصد این بازاررا در اختیار دارد. به همین دلیل شرکت اپل نمی‌خواهد که سهم بازار خودش در این کشور را از دست بدهد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...