سبد خرید خالی‌ست.
Apple-watch-series-3

 گزارش های منتشر شده از طرف کاربران اپل واچ سری 3 حاکی از آن است که بعد دانلود واچ او اس 7 با مشکلات بسیار زیادی مواجه شده اند. مشکلات اپل واچ سری 3 پس از آپدیت به واچ او اس 7 شامل ریبوت های ناگهانی و باگ های متعدد در انجام کارهای مختلف است.

واچ او اس 7 به تازگی منتشر شده و بسیاری از کاربران اپل واچ های جدید از قابلیت های ارائه شده در آن رضایت دارند. این در حالی است که کاربران مدل های قدیمی تر ساعت های هوشمند اپل با این نسخه ها چالش های ویژه ای دارند و نمیتوانند به صورت بهینه و کاربردی همانند گذشته از ساعت هوشمند خود استفاده کنند.

این موضوع توسط بسیاری از کاربران اپل واچ های سری 3 گزارش شده است. بسیاری از کاربران اعلام کرده اند که پس از دانلود و نصب واچ او اس 7 به صورت مداوم با ریستارت شدن ساعت مواجه میشود و ساعت از آنها درخواست وارد کردن پسورد میکند. در این مشکل یک صفحه خابی نیز نمایش داده میشود که تا پیش از این در نسخه های ابتدایی واچ او اس 6 نیز دیده شده بود.

برخی دیگر از کاربران اعلام کرده اند که ریستارت های ناگهانی حتی ممکن است در عرض یک ساعت به 3 یا 4 بار نیز برسد که این موضوع در روند کارکرد ساعت هوشمند آنها اختلال ایجاد کرده است. گفتنی است که شرکت اپل هنوز ادعایی در مورد این موضوع نکرده و معلوم نیست که این کمپانی چه تصمیمی برای برطرف کردن مشکل یاد شده در نظر گرفته است. با این حال به نظر میرسد که شرکت اپل در آینده نزدیک و با دانلود و نصب این نسخه جدید مشکلات مربوطه را برطرف کند و به کاربران امکان استفاده دوباره از اپل واچ سری 3 به صورت بهینه و کاربردی را بدهد. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location