سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Wtach-Series-6-Blood-oxygen-not-Work-in-Iran

 گزارش‌های منتشر شده از طرف کاربران حاکی از آن است که شرکت اپل قابلیت ردیابی اکسیژن خود را برای ایران ارائه نداده است.

بر این اساس کاربرانی که اپل واچ سری 6 را در ایران خریداری می‌کنند، به احتمال زیاد امکان دسترسی به این امکان را نخواهند داشت.

شرکت اپل در جریان کنفرانس سپتامبر خود علاوه بر معرفی قابلیت ردیابی اکسیژن خود در اپل واچ سری 6 اعلام کرد که این قابلیت در بسیاری از کشورها فعال است و کاربران می‌توانند بدون محدودیت از آن استفاده کنند. اما حالا مشخص شده که ایران از جمله کشورهایی نیست که امکان دریافت این قابلیت را داشته باشد.

گفتنی است که در حال حاضر مشخص شده که اپل واچ سری 6 با پارت نامبر E/A که برای کشور امارات هست، پس از راه اندازی در ایران امکان دریافت قابلیت ردیابی اکسیژن خون را نداشته و سیستم عامل واچ او اس در آن اعلام کرده که این قابلیت برای منطقه مشخص شده غیرفعال است. این هشدار با این جمله نشان داده می‌شود: Blood Oxygen app is not available in your region

گفتنی است که در حال حاضر اطلاعات دقیقی از پشتیبانی از قابلیت ردیابی اکسیژن خون اپل واچ سری 6 برای پارت نامبرهای دیگر مشخص نشده و هنوز معلوم نیست که آیا می‌توان این محدودیت‌ها را با روشی ویژه دور زد یا خیر. با این حال آنچه مشخص است این است که قابلیت ردیابی اکسیژن خون در اپل واچ سری 6 برای کاربران ایرانی محدودیت دارد و این محدودیت ممکن است همانند قابلیت ECG قابل دور زدن نباشد.

قابلیت ECG که در سری 4 ساعت‌های هوشمند اپل معرفی شد نیز به دلیل محدودیت‌های خاص مربوط به سازمان‌های بهداشت در هر کشور، امکان اجرا در بسیاری از پارت نامبرها را نداشت و اپل به صورت تدریجی و از طریق آپدیت‌های نرم افزاری این قابلیت را به کاربران خود در کشورهای مختلف ارائه می‌داد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

1 کامنت

سلام وقت همگی بخیر
یه روش برای فعالسازی سنسور اکسیژن و ECG وجود داره که فعلا تنها روش هست که جواب میده،

  Attachments
  1. رضا اسرافیلی
هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location