سبد خرید خالی‌ست.
Swift-Windows

پروژه برنامه نویسی سوئیفت در شرکت اپل به تازگی اعلام کرده که تصاویر ابزار توسعه دهنده این زبان برنامه نویسی برای ویندوز قابل دانلود شده است.

بیش از یک سال است که شرکت اپل در تلاش برای انتقال زبان برنامه نویسی سوئیفت به ویندوز به همراه ابزارهای لازم برای توسعه دهندگان در سایت swift.org است.

این پروژه اکنون در مرحله‌ای قرار دارد که پذیرندگان اولیه می‌توانند زبان برنامه نویسی سوئیفت را برای کسب یک تجربه واقعی در پلتفرم ویندوز استفاده کنند.

اپل اعلام کرده که انتقال زبان برنامه نویسی سوئیفت به ویندوز صرفاً شامل انتقال ساده یک کامپایلر نبوده و این شرکت تلاش داشته تا از ارائه یک اکوسیستم در پلتفرم ویندوز اطمینان حاصل کند. این اکوسیستم شامل کامپایلر سوئیفت، کتابخانه استاندارد آن و کتابخانه اصلی است.

کتابخانه‌ها بخشی از مجموعه‌ای هستند که به توسعه دهندگان کمک می‌کنند تا به آسانی درباره جزئیات موجود در سیستم اطلاعات کسب کرده و اقدام به توسعه برنامه‌های قدرتمند کنند.

فرایند انتقال سوئیفت به ویندوز آن‌هم در شرایطی که قابل استفاده در ویندوز باشد جزئیات فنی بسیار زیادی دارد. وجود کتابخانه اصلی و قابلیت همکاری سوئیفت با زبان C در کنار استفاده از مجموعه کتابخانه‌های موجود در پلتفرم ویندوز از طریق این فرایند امکان‌پذیر شده است.

سوئیفت زبان متن باز و اختصاصی شرکت اپل است که در طول چند سال گذشته سرمایه‌گذاری ویژه‌ای روی آن شده است. این زبان برنامه نویسی توسط اپل توسعه داده شده و قرار است در بسیاری از مراکز آموزشی در اختیار توسعه دهندگان و دانشجویان قرار گیرد.

استفاده از زبان سوئیفت باعث می‌شود تا شرکت اپل بتواند در آینده نزدیک امکانات ویژه‌ای را برای ارائه هرچه بهتر اپلیکیشن‌ها به کاربران در نظر بگیرد. به همین دلیل اپل تلاش کرده تا با انتقال سوئیفت به ویندوز توسعه دهندگان را به شکلی ویژه با این زبان آشنا کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location