سبد خرید خالی‌ست.
ios137

 اپل با معرفی و عرضه سیستم عامل آی او اس ۱۴ بازیابی و داون گرید به آی او اس 13.7 را متوقف کرده است.

سیستم عامل آی او اس ۱۴ با قابلیت‌ها و امکانات ویژه‌ای در آخرین رویداد اپل معرفی و عرضه شد. بسیاری از کاربران ممکن است فرایند داون گرید به آی او اس 13.7 را پس از تست قابلیت‌های نسخه جدید انجام ‌دهند. ولی اپل درخواست کاربران خود را پاسخ نداده و امکان بازیابی و داون گرید سیستم عامل جدید به نسخه قبلی را متوقف کرده است.

آخرین فریمور آی او اس ۱۴ است که پس از نصب آن حتی دیگر امکان بازیابی به نسخه‌های پیشین وجود ندارد. گفتنی است که نسخه بتای آی او اس 14.2 به منظور یافتن اشکال و ایراد آی او اس ۱۴ و ارتقا آن برای توسعه‌دهندگان منتشرشده است.

بر این اساس به کاربران علاقه‌مند به جیلبریک، توصیه می‌شود تا از نسخه قبلی سیستم عامل آی او اس استفاده کنند و اقدامی برای آپدیت نکنند. هرچند که جیلبریک به‌روز checkra1n امکان استفاده در اکثر آیفون‌ها، از مدل 5s گرفته تا آیفون Xرا همچنان دارد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که در آیدیت جدید سیستم عامل آی او اس ۱۴ روش‌های جیلبریک به روش یاد شده از بین رفته است. این نسخه مسدود کننده جیلبریک دستگاه‌ها از پردازنده A9X به بعد است. همچنین حذف این روش جیلبریک از A10 در حال انتشار و عرضه است و پشتیبانی آی او اس ۱۴ از A11 هنوز به تائید نرسیده است.

گزارش شده که جیلبریک به روش uncOver می‌تواند از دستگاه‌های جدید با آی او اس 13.5 یا نسخه پایین‌تر پشتیبانی کند.

گفتنی است که جیلبریک کردن آیفون‌ها ممکن است در آینده نزدیک امکان پذیر نباشد یا اپل با استفاده از روش‌هایی ویژه انجام این کار را دشوار کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location