سبد خرید خالی‌ست.
Solo-Loop-Apple-Concern

 اپل تأکید کرده که راهنمای سایز بند سولولوپ با دستورالعمل‌های خاص‌تر به‌روزرسانی شده است. این شرکت همچنین اضافه کرد که سایز این بندها به مرور زمان افزایش می‌یابد.

کمپانی اپل هم‌زمان با معرفی و عرضه اپل واچ سری ۶ بند سولولوپ را از جنس سیلیکون روانه بازار کرده و در دسترس کاربران این محصول قرار داده است. بندهای جدید در طرح‌ها و رنگ‌های فوق‌العاده زیبا و خاص ارائه شده‌اند و کاربران می‌توانند بنابر سلیقه خود بند مناسب با سایز مچ دست و رنگ دلخواه خود انتخاب کنند.

اما به تازگی برخی کاربران، پس از خرید و استفاده، اعلام کرده‌اند که از سایز بندها راحت نیستند و به این موضوع اعتراض کرده‌اند. اپل در پاسخ به اعتراض‌ها به آپدیت کردن اسناد پشتیبانی پرداخته و اشاره کرده همان‌طور که در صفحه معرفی بند سولولوپ در وب سایت رسمی اپل نیز ذکر شده، سایز آن‌ها به مرور زمان افزایش یافته و با مچ دست متناسب می‌شود.

راهنمای جدید به کاربران توصیه می‌کند ابزار اندازه‌گیری را جایی از مچ دست خود ببندند که معمولاً ساعت را می‌پوشند. این راهنمای اندازه‌گیری به کاربران توصیه می‌کند که اگر فلش‌های موجود در ابزار اندازه‌گیری به خط بین دو عدد ختم شد، عدد کوچک‌تر را انتخاب کند. راهنما با چند تصویر بصری برای کمک به کاربران آپدیت شده است.

اپل به این نکته اشاره کرده که اندازه یا قطر بند سولولوپ احتمالاً با گذشت زمان افزایش می‌یابد ولی در مورد Braided سولولوپ که با نخ پلی‌استر ساخته شده، صدق نمی‌کند.

اپل همچنین اضافه می‌کند که سولولوپ و بریدد سولولوپ بندهای یک تکه قابل انعطافی هستند که در ۹ سایز مختلف طراحی شده‌اند. انتخاب سایز مناسب و درست در خرید این محصولات اهمیت زیادی دارد زیرا اگر کاربری اپل واچ را با بند سولولوپ سفارش دهد و سایز آن با مچ دستش سازگار نباشد، با مشکلات بسیار زیادی مواجه خواهد شد..

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location