سبد خرید خالی‌ست.
XCloud-iPhone

 ماه گذشته بود که شرکت مایکروسافت سرویس پردازش ابری بازی‌های خود را با عنوان ایکس کلاود آماده عرضه به کاربران اندروید کرد و در عین حال هیچ تمایلی برای عرضه آن در آیفون‌ها نشان نداد. حال به نظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت تصمیم گرفته تا ایکس کلاود را بالاخره در آیفون‌ها آماده عرضه کند.

مایکروسافت به تازگی نسخه‌ای جدید از اپلیکیشن Xbox را آماده عرضه کرده است که کاربران از طریق آن امکان اجرای بازی‌ها از طریق پردازش ابری و از طریق ارتباط با ایکس باکس در شبکه محلی را خواهند داشت. در این میان، مایکروسافت اعلام کرده که نسخه ‌آیفون این آپدیت را نیز به زودی آماده عرضه به تمامی کاربران می‌کند.

همین مسئله باعث شده تا بسیاری از کاربران آیفون و خبرگزاری‌های فعال در حوزه بازی امید بر عرضه سرویس ایکس کلاود در آیفون‌ها داشته باشند.

شرکت مایکروسافت احتمالاً در آینده نزدیک این سرویس را به صورت ویژه و طبق قوانین اپ استور آماده عرضه به تمامی کاربران می‌کند.

گفتنی است که اپل دو هفته پیش اقدام به تغییر قوانین اپ استور برای اپلیکیشن‌های ارائه دهنده خدمات استریم بازی کرده بود. البته مایکروسافت این قوانین و شرایط اپل را تائید نکرده بود و آن را به عنوان یک تجربه بسیار بد برای کاربران و مشتریان خود عنوان کرده بود.

گفتنی است که سرویس جدید ممکن است تنها خدمات اجرای بازی‌ها روی آیفون از طریق اتصال به ایکس باکس در شبکه محلی را به کاربران ارائه دهد و کاربران امکان استفاده از پردازش ابری روی سرورهای شرکت مایکروسافت را نداشته باشند.

با این حال این موضوع می‌تواند قدمی مثبت برای توسعه بازی‌های مبتنی بر پردازش ابری در پلتفرم آیفون و آیپد به حساب آید که به زودی آماده عرضه به کاربران می‌شود. در صورت عرضه این قابلیت به کاربران، می‌توان امیدوار بود که شرکت مایکروسافت امکانات بیشتری را به صورت تدریجی به آیفون‌ها بیاورد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location