سبد خرید خالی‌ست.
iPAd-Pro-2020

 شرکت اپل احتمالاً تصمیم دارد تا برای اولین بار در تولید آیپد پرو 2021 از نمایشگر Mini LED استفاده کند. در حقیقت نمایشگر آیپد پرو 2021 اولین محصولی از شرکت اپل است که با فناوری Mini LED تولید آماده عرضه خواهد شد. حال شایعات حاکی از آغاز تولید این محصول در بازه زمانی سه‌ماهه پایانی 2020 آغاز می‌شود.

مینگ چی کو تحلیلگر سرشناس محصولات اپل به تازگی اعلام کرده که این کمپانی در تلاش است تا از پنل های Mini LED در محصولات جدید خود استفاده کند. البته این تحلیلگر نزدیک به یک سال و نیم پیش اولین بار گزارش‌های مربوط به استفاده از این فناوری را در محصولات اپل ارائه داده بود. وی همچنین تأکید کرده که تولید این محصول در فصل پایانی 2020 در تیراژ 300 تا 400 هزار واحد آغاز خواهد شد و در سال 2021 به دو برابر خواهد رسید.

او در ابتدا بر این باور بود که فناوری یاد شده در سری محصولات اپل واچ آماده عرضه می‌شود؛ اما حالا مشخص شده که این آیپد پرو 2021 اولین محصولی است که شرکت اپل آن را با نمایشگر Mini LED آماده عرضه می‌کند.

مینگ چی کو اعلام کرده که Sanan Optoelectronics مهم‌ترین تأمین کننده شرکت اپل برای تولید نمایشگر آیپد پرو 2021 است که در آینده نزدیک این محصولات را آماده تحویل می‌کند.

مینگ چی کو اعلام کرده که آیپد پرو 2021 عمر بسیار کوتاهی دارد و شرکت اپل تولید آن را پس از یک سال به 35 درصد کاهش خواهد داد. این موضوع باعث می‌شود تا اپل در سال 2022 میلادی آیپد پروی جدیدی را آماده معرفی و عرضه به بازار جهانی کند.

با توجه به گفته‌های مینگ چی کو می‌توان این‌گونه برداشت کرد که شرکت اپل تصمیم دارد تا به‌صورت سالانه آیپد پروهای خود را به‌روزرسانی کند و هر سال محصولات جدیدی را آماده عرضه به بازار کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location