سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 اپل تنها یک روز پس از انتشار سیستم عامل آی او اس ۱۴، آپدیت اولین نسخه بتا آی او اس 14.2 را برای توسعه‌دهندگان منتشر کرد.

نظر به ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد سیستم عامل جدید اپل، آی او اس ۱۴ توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. حال اپل اولین نسخه بتای آی او اس 14.2 را برای توسعه‌دهندگان منتشر کرده است. قرار است این نسخه بتا توسط توسعه‌دهندگان مورد بررسی و باگ‌های احتمالی آن برطرف شود.

کاربرانی که اکانت اختصاصی اپل را خریداری کرده‌اند، امکان نصب اولین نسخه بتای آی او اس ۲/۱۴ را دارند. آیپد او اس ۲/۱۴ را می‌تواناز مرکز توسعه‌دهندگان اپل یا از روش OTA دانلود و نصب کنند.

این نسخه به تازگی منتشر شده و به همین دلیل اطلاعاتی درباره آن وجود ندارد اما احتمالاً برخی از ویژگی‌های آن، شامل رفع باگ‌های احتمالی نسخه 14 باشد.

نسخه بتای آی او اس ۱۴ چند ویژگیجدید را آماده عرضه کرده است. در این نسخه، شازم به کنترل سنتر آمده و کاربران سریعاً می‌توانند اقدام به شناسایی موسیقی‌های در حال پخش کنند. این تغییر باعث می‌شود تا کاربران بتوانند به صورت سریع موسیقی‌ها را شناسایی کنند و دیگر نیازی به استفاده از دستیار سیری نداشته باشند.

ویژگی دیگری که اپل به نسخه بتا آی او اس ۱۴ اضافه کرده، شامل تغییرات اپلیکیشن اپل موزیک است. در این نسخه وقتی موسیقی به طور فعال پخش نمی‌شود، اپل موزیک پیشنهاد‌های مشابه را در بخش Now Playing مرکز کنترل نمایش می‌دهد.

این نسخه در حال حاضر توسط اپل مورد تست و بررسی قرارگرفته و در آینده نزدیک آماده عرضه به‌تمامی کاربران از طریق آپدیت‌های نهایی و عمومی خواهد شد. این به روز رسانی احتمالاً با تعداد کمی از بتاهای تست همراه است و به زودی آماده عرضه به‌تمامی کاربران می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location