سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Watch-Series-6-iFixit

وب‌سایت iFixit طبق رسم همیشگی خود پس از عرضه مدل جدید ساعت هوشمند اپل اقدام به کالبدشکافی اپل واچ سری 6 کرده است.

در کالبدشکافی اپل واچ سری 6 توسط iFixit قطعات مختلف این محصول مورد بررسی قرار گرفته است و مشخص شده که سنسورهای مربوط به فورس تاچ حذف شده و به جای آن حجم باتری بیشتر شده است. 

iFixit اعلام کرده که روند بازگشایی بدنه اپل واچ سری 6 بسیار آسان‌تر از نسل‌های پیشین شده است. این وب‌سایت همچنین اپل واچ سری 6 آبی رنگ با سایز 44 میلی‌متری را بازگشایی کرده و اعلام کرده که 3.5 درصد حجم باتری در آن نسبت به سری 5 افزایش داشته است. در حقیقت ظرفیت باتری اپل واچ سری 6 برابر با 1.17 میلی‌آمپر ساعت شده است و حالا این محصول می‌تواند در مدت زمان بیشتری حجم باتری را ذخیره سازی کند.

علاوه بر این، در کالبدشکافی اپل واچ سری 6 مشخص شده که حجم تپتیک انجین بزرگ‌تر شده است و فریم‌ها به طور قابل توجهی نازک‌تر از قبل شده که این موضوع به طور مشخص به افزایش حجم تپتیک انجین مربوط بوده است. سال گذشته ضخامت تپتیک انجین برابر 10.4 میلی‌متر بود و حالا در اپل واچ سری 6 این ضخامت به 10.74 میلی‌متر رسیده است. 

iFixit همچنین ظاهری از سنسور مادون قرمز مربوط به ردیابی سطح اکسیژن خون را نشان داده است که مشخص شده که در پایین‌ترین قسمت این سنسور قرار گرفته است.

اپل واچ سری 6 به عنوان نماینده اپل در ساعت‌های هوشمند برای سال 2020 معرفی و عرضه شده که دارای قابلیت‌هایی بسیار ویژه نسبت به محصولات مشابه در بازار است. این محصول علاوه بر قابلیت‌های سلامتی ویژه از ابزارهای هوشمند بهینه‌تری برای مدیریت و انجام کارهای مختلف استفاده می‌کند و از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری با بهبودهایی ویژه همراه بوده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location