سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

یکی از سورپرایزهای کنفرانس سپتامبر 2020 معرفی آیپد ایر 4 با تاچ آیدی زیر دکمه پاور بود و حالا برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که این ایده برای ساخت تاچ آیدی آیفون 12 نیز پیاده سازی خواهد شد.

اپل احتمالاً تصمیم دارد تا 4 مدل تلفن هوشمند را امسال آماده عرضه کند. بر همین اساس بسیاری از تحلیلگران بر این باور هستند که شرکت اپل دست کم دو مدل از این تلفن‌های هوشمند را به صورت میان رده تولید و آماده عرضه می‌کند و دو آیفون دیگر از رده پرچم‌داران 2020 اپل خواهند بود.

حال بسیاری بر این باور هستند که اپل می‌تواند به جای تعبیه فیس آیدی در آیفون 12 میان رده، از تاچ آیدی روی دکمه هوم استفاده کند. این موضوع باعث می‌شود تا اپل بتواند ناچ را از روی نمایشگر آیفون‌ها حذف کند و به جای آن یک نمایشگر یکپارچه را همراه با دکمه تاچ آیدی روی دکمه پاور را آماده عرضه به کاربران کند.

این موضوع شش ماه پیش نیز توسط برخی از تحلیلگران برای عرضه ایفون SE منتشر شده بود که نشان می‌داد شرکت اپل در صدد تعبیه جدید قابلیتی روی آیفون‌های ارزان قیمت خود است، اما حالا مشخص شده که اپل از این فناوری در آیفون SE استفاده نکرده و اگر تصمیمی برای استفاده از این قابلیت داشته باشد، شرکت اپل موظف به تعبیه آن در سری میان رده آیفون 12 است.

آیفون 12 میان رده احتمالاً شامل یک گوشی 5.4 اینچی و یک گوشی 6.1 اینچی است که با یک نمایشگر OLED بدون حاشیه کاملاً یکپارچه و بدون ناچ تولید می‌شود. از طرف دیگر دو آیفون پرچم‌دار 2020 شامل دو ایفون 12 با سایزهای 6.1 و 6.7 هستند که با ناچ و سیستم احراز هویت فیس آیدی آماده عرضه به بازار خواهند شد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location