شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

اولین عکس منتشر شده از اندازه PS5 منتشر شده که حالا می‌توان برای اولین بار منبعی درست از ابعاد این کنسول را دید.

کمیته ارتباطات ملی تایوان (NCC ) مجموعه تصاویری از نسل جدید کنسول بازی پلی استیشن ۵ را منتشر کرد. NCC تصاویر متنوعی از قرار گرفتن کنسول بازی به طور افقی را نشان می‌دهند که شامل درگاه کابل‌های مربوط به آن و یک پایه قابل جابجا شدن بوده که می‌تواند کنسول را در حالت افقی یا عمودی نگه دارد.

گرچه اندازه دقیق این کنسول بازی هنوز فاش نشده اما تصاویر منتشر شده یک حاوی یک کنسول بازی پلی استیشن ۵ است که در کنار یک خط کش نشان داده شده است. شاید از این طریق بتوان اندازه PS5 را حدس زد. 

 شایعات منتشر شده مبنی بر این است که PS5 نسبت به ایکس باکس سری ایکس، دستگاه‌های VCR و حتی PS3 سونی نیز بزرگ‌تر است. سونی در رویداد این هفته خود، ابعاد رسمی PS5 را منتشر کرد که البته شامل طرح جامع و کامل یا اندازه پایه متحرک آن نبود.

از این تصاویر این‌گونه استنباط می‌شود که قرار دادن PS5 در مراکز تفریحی مثل سری‌های X ایکس باکس، چالش برانگیز و مهیج خواهد بود. 

 متأسفانه در این عکس‌ها نحوه دقیق دسترسی به قطعه NVMe مشخص نشده است. همچنین شرکت سونی به کاربران اجازه می‌دهد فضای ذخیره سازی را افزایش دهند؛ اما هنوز جزییات کامل و دقیقی از نحوه کار کردن آن در دست نیست.

سونی همچنین به طرز نامشخصی نشان داده که PS5 به‌گونه‌ای نسبت به کنسول‌های نسل قبل قابل شخصی سازی است.

سونی قرار است PS5 را با قیمت ۹۹/۴۹۹ دلار در ۱۲ نوامبر امسال به بازار آمریکا عرضه کند. نسخه دوم بدون دیسک دیجیتال PS5 با قیمت ۹۹/۳۹۹ دلار عرضه خواهد شد. همچنین اوایل این هفته بازی‌های با قیمت ۹۹/۶۹ دلار را رونمایی کرد.

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...