سبد خرید خالی‌ست.
Spotify-Apple-Watch

 یکی از محدودیت‌های اسپاتیفای در اپل واچ این است که بدون وجود آیفون و برقراری اتصال با آن، نمی‌توان از برنامه‌های موزیک و پادکست استفاده کرد. حال توسعه دهندگان این سرویس در حال تست امکانات جدید برای حذف این محدودیت‌ها هستند.

در نوامبر ۲۰۱۸ اسپاتیفای اپلیکیشنی ویژه را برای اپل واچ طراحی کرد که به کاربران اجازه می‌داد تا به موزیک‌ها و پادکست‌های مورد علاقه‌شان از طریق ساعت هوشمند خود دسترسی داشته باشند.

بنا بر گزارش سایت iphone-Ticker.de برخی از کاربران این سرویس پشتیبانی مستقیم پخش صدا را از طریق اپل واچ بدون اتصال به آیفون تجربه کرده‌اند. همین کاربران گزارش کرده‌اند که می‌توانند موسیقی‌های ارائه شده در اسپاتیفای را از طریق اتصال به بلوتوث هدفون‌ها یا از طریق بلندگوی موجود در اپل واچ با استفاده از وای فای یا LTE پخش کنند.

این عملکرد در برنامه با یک آیکون بتا آبی ظاهر می‌شود که نشان دهنده ارائه یک ویژگی آزمایشی با محدودیت‌های در حال تست است.

در حال حاضر هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که به ارتباط بین ویژگی بتا و نسخه خاصی از واچ او اس یا آی او اس اشاره کند. با این حال می‌توان امیدوار بود که در آینده‌ای نزدیک شاهد قابلیت پخش اسپاتیفای در اپل واچ برای کاربران باشیم. این برای کاربران اپل واچ LTE که به طور مداوم به شبکه اینترنت متصل هستند و به‌عنوان مثال هر وقت برای دویدن بیرون می‌روند و گوشی خود را در خانه جا می‌گذارندخبر خوبی خواهد بود.

گفتنی است که برنامه اسپاتیفای در اپل واچ هنوز هیچ گزینه‌ای برای ذخیره موسیقی در اپل واچ و گوش دادن به آن در زمان آفلاین بودن ندارد. ولی همچنان امیدواریم که این موارد در آینده‌ای نزدیک برطرف شود. 

نصب اسپاتیفای در اپل واچ

 اگر می‌خواهید اسپاتیفای را در اپل واچ خود نصب کنید این روش را دنبال کنید.

  • اول مطمئن شوید که آخرین نسخه اسپاتیفای را روی آیفون خود نصب کرده باشید.
  • برنامه Watch را در آیفون خود راه‌اندازی کنید.
  • در تب My Watch بررسی کنید که برنامه اسپاتیفای در لیست باشد. در صورتی که برنامه را نمی‌بینید در قسمت برنامه‌های موجود، اسپاتیفای را نصب کنید.
  • بعد از نصب، برنامه اسپاتیفای را در صفحه اصلی اپل واچ انتخاب کرده و با باز کردن اسپاتیفای در آیفون خودتان، به طور خودکار روی ساعت راه‌اندازی می‌شود.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location