سبد خرید خالی‌ست.
iOS-14-

روز گذشته و پس از دانلود و نصب نسخه‌های جدید سیستم عامل آی او اس 14 بسیاری از کاربران اعلام کردند که دیگر امکان دسترسی به قابلیت تصویر در تصویر یوتیوب در iOS 14 را ندارند. حال مشخص شده است که گوگل این قابلیت را به صورت عمدی مسدود کرده است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، گوگل از این پس قابلیت تصویر در تصویر یوتیوب در iOS 14 را تنها به کاربران سرویس‌های پریمیوم خود ارائه می‌دهد و کاربران عادی از استفاده از این سرویس بی‌بهره هستند. این موضوع باعث شده تا کاربران حتی از طریق اپلیکیشن یوتیوب نیز امکان استفاده از قابلیت تصویر در تصویر را نداشته باشند.

تا پیش از این وب سایت Macrumors طی گزارشی اعلام کرده بود که این مشکل مشخصاً به محدودیت‌های نرم افزاری مربوط است و ممکن است در آینده با ارسال یک به‌روز رسانی جدید از طرف گوگل برطرف شود. با این حال به نظر می‌رسد که شرکت گوگل برای ارائه این خدمات از کاربران آیفون و آیپد هزینه دریافت می‌کند.

نسخه وب یوتیوب نیز امکان تصویر در تصویر را از طریق سافاری در آی او اس ارائه نمی‌دهد و کاربران به استفاده از ویدیوهای یوتیوب در یک حالت محدود هستند و نمی‌توانند آن را تغییر دهند.

این موضوع در حالی مشخص شده که هنوز شرکت گوگل هیچ ادعایی در مورد تغییرات اخیر یوتیوب نداده است. در این میان، کاربران اپل تی وی نیز اعلام کرده‌اند که پس از دریافت تی وی او اس 14 نیز امکان استفاده از ویدیوهای 4K را ندارند که احتمالاً این موضوع نیز به بحث اکانت پریمیوم مربوط خواهد بود.

البته گوگل هنوز بیانیه‌ای رسمی در مورد این موضوع ارائه نداده است و ممکن است در آینده امکان استفاده از قابلیت تصویر در تصویر یوتیوب در iOS 14 و پشتیبانی از 4K در اپل تی وی را برای بار دیگر به حالت عادی باز گرداند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location