سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 اپیک گیمز این هفته نیز طبق سنت همیشگی خود چند بازی را آماده عرضه به صورت رایگان کرده و از همین حالا قابل دسترسی هستند. یکی از این بازی‌ها واچ داگز 2 است که از همین حالا می‌توان آن را به صورت رایگان دریافت کرد.

اپیک گیمز البته این هفته 3 بازی را به صورت رایگان آماده عرضه کرده که واچ داگز 2 تنها یکی از آن‌ها به حساب میاید. دو بازی دیگر شامل Football manager 2020 و Stick it to the man می‌شوند.

اپیک معمولاً هر هفته یک یا دو بازی را به صورت رایگان به کاربران ارائه می‌دهد، اما این هفته عرضه سه بازی جدید به کاربران باعث شده تا بسیاری از افراد در صدد دانلود و نصب بازی‌های جدید باشند. واچ داگز 2 نیز تا پیش از این و مشخصاً در جریان کنفرانس یوبی سافت فوروارد به صورت رایگان آماده عرضه شده بود و کاربران می‌توانستند آن را از طریق سرویس Uplay دانلود و نصب کنند.

حال اگر شانس دریافت رایگان واچ داگز 2 در جریان یوبی سافت فوروارد را از دست داده اید و نتوانسته اید آن را دانلود کنید، میتوانید از طریق پیشنهاد ویژه جدیدی که اپیک گیمز در اختیار کاربران ارائه داده میتوانید این بازی را دانلود کنید.

مهلت فعال سازی این سه بازی روی اکانت اپیک تا روز پنجشنبه است و پس از آن اپیک گیمز بازی‌های دیگری را آماده عرضه به کاربران به صورت رایگان می‌کند.

اپیک هر هفته روز پنجشنبه بازی‌های رایگان جدیدی را از طریق سرویس خود به کاربران قرار می‌دهد که پس از دانلود و نصب می‌توان از تمامی آن‌ها بدون محدودیت استفاده کرد. کاربرانی که فعلاً تمایلی به نصب این بازی روی دستگاه‌های خود ندارند نیز می‌توانند با ساخت اکانت اپیک گیمز آن را روی حساب کاربری خود فعال کنند و بعداً اقدام به دانلود و نصب آن کنند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location