شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

 بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که پس از نصب آی او اس 14 کاربران امکان استفاده از قابلیت تصویر در تصویر ویدیوهای یوتیوب منتشر شده از اپلیکیشن این سرویس را ندارند.

قابلیت تصویر در تصویر به کاربران این اجازه را می‌دهد که به صورت سریع و بدون نیاز به بستن ویدیوی در حال اجرا امکان استفاده از بخش‌های دیگر نمایشگر برای استفاده‌های دیگر را داشته باشند.

در این میان بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که کاربران در حال حاضر از طریق وب اپلیکیشن یوتیوب در آی او اس 14 چنین امکانی را ندارند و نمی‌توانند به صورت مستقیم ویدیوها را به صورت تصویر در تصویر مشاهده کنند. این قابلیت همچنین در اپلیکیشن رسمی یوتیوب نیز غیرفعال است و کاربران پس از نصب آی او اس 14 امکان دسترسی به آن را ندارند.

کاربران اپل تی وی نیز طی گزارش‌های مختلف اعلام کرده‌اند که دیگر امکان اجرا و پخش ویدیوهای منتشر شده در یوتیوب را با کیفیت 4K ندارند. این مسئله باعث شده تا کاربرانی که از اپل تی وی 4K استفاده می‌کنند، دیگر نتوانند به ویدیوهای منتشر شده در یوتیوب با این کیفیت دسترسی داشته باشند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که این مسئله به هیچ باگ نرم افزاری خاصی مربوط نیست و احتمالاً پشتیبانی از حالت تصویر در تصویر در نسخه‌های اخیر یوتیوب در آی او اس 14 و تی وی او اس 14 مسدود شده است. پیش بینی می‌شود که پس از انتشار یک آپدیت نرم افزاری از طرف شرکت گوگل این مشکلات برطرف شود و برای بار دیگر امکان استفاده از قابلیت تصویر در تصویر آی او اس 14 در کنار امکان پخش ویدیوهای 4K در ست تاپ باکس‌های اپل تی وی فراهم شود و کاربران بتوانند به صورت بهینه و کاربران امکانات لازم برای انجام کارهای مختلف از طریق آن‌ها را داشته باشند. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...