سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

اپل واچ سری 6 و اپل واچ SE در جریان کنفرانس سپتامبر 2020 رونمایی شدند و حالا از روز گذشته پیش فروش این محصولات آغاز شده و در بازار جهانی آماده عرضه هستند. در این میان، iJustin از یوتیوبرهای معروف اقدام به آنباکس اپل واچ سری 6 و اپل واچ SE کرده است.

اپل واچ سری 6 به عنوان نسخه پرچم‌دار ساعت‌های هوشمند شرکت اپل در سال 2020 و اپل واچ SE به عنوان نسخه میان رده این محصولات آماده عرضه شده‌اند.

iJustin در این ویدیو، رنگ‌های جدید اپل واچ‌های تازه معرفی شده را مورد بررسی قرار داده است. در این ویدیو شاهد آنباکس اپل واچ سری 6 آلومینیومی آبی با بند اسپرت Deep Navy هستیم. علاوه بر این برخی از بندهای جدیدی که شرکت اپل برای سری جدید ساعت‌های هوشمند خود تولید کرده را نیز خواهیم دید. 

 بندهای جدید عرضه شده از طریق شرکت اپل سازگاری کامل با تمام ساعت‌های هوشمند جدید اپل از اپل واچ سری 4 به بعد هستند و در دو سایز مناسب برای 44 و 40 میلی متری ساخته شده‌اند. در حقیقت این بندها برای استفاده از اپل واچ سری 3 و قبل‌تر از آن کاربردی نیستند و کاربران این ساعت‌ها نمی‌توانند از آن‌ها استفاده کنند.

گفتنی است که iJustin یکی از یوتیوبرها و اینفلوئنسرهای معروف در حوزه فناوری است و به همین دلیل بسیاری از محصولات اپل توسط او آنباکس می‌شوند. البته او تنها یوتیوبری نیست که شرکت اپل وظیفه آنباکس و بررسی محصولات جدید خود را به او واگذار می‌کند و بسیاری از اینفلوئنسرهای دیگر نظیر مارکوس براونلی نیز بررسی محصولات اپل پیش از آماده سازی و عرضه به بازار را برعهده خواهند داشت.

اپل واچ سری 6 و اپل واچ SE به زودی آماده عرضه در بازار جهانی خواهند بود و کاربران در تمامی کشورها می‌توانند آن‌ها را خریداری کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location