شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

قابلیت‌های سلامتی اپل واچ یکی از مهم‌ترین مواردی است که شرکت اپل در تولید و توسعه ساعت‌های هوشمند خود همیشه به آن‌ها اهمیت داده است.

اپل همیشه سعی کرده تا اپل واچ را به عنوان یک ابزار هوشمند سلامتی معرفی می‌کند. در این میان اپل در زمان معرفی نسل جدید ساعت‌های هوشمند خود با عنوان اپل واچ سری 6 اقدام به انتشار ویدیوی تأثیر گذار کرد.

در این ویدیو، اپل حرف‌های برخی از افراد که با استفاده از اپل واچ توانسته‌اند زندگی متفاوتی داشته باشند را منتشر کرده است. در این ویدیو، فردی که به خاطر داشتن دیابت نوع 1 مجبور به استفاده مداوم از انسولین بود نشان داده می‌شود که به لطف استفاده از اپل واچ توانسته رکوردهای ورزشی خود را به ثبت برساند.  

 فرد دیگر، دارای فشار خون بالا است که باید داروهایی با قیمت بسیار زیاد را همیشه مصرف می‌کرد. اما استفاده از اپل واچ برای اندازه گیری میزان ورزش‌های روزمره به او کمک کرده تا بیماری را شکست دهد و حالا دیگر نیازی به مصرف دارو ندارد.

فرد دیگر نشان داده شده در این ویدیو، پدر خانواده‌ای است که به یک باره پیامی را از اپل واچ دریافت می‌کند و به خاطر آن اقدام به مراجعه سریع به پزشک می‌کند. پزشکان به او میگویند که او در آستانه ایست قلبی قرار داشته است و حالا به خاطر پیام زودهنگام اپل واچ توانسته این حمله قلبی را به سلامت پشت سر بگذارد.

اپل با انتشار ویدیوهایی از این دست همواره تلاش داشته تا نشان دهد که اپل واچ چگونه می‌تواند جان انسان‌ها را نجات دهد. تا پیش از این بارها افراد مختلف گزارش‌هایی را مبنی بر تشخیص زودهنگام بیماری‌ها با استفاده از اپل واچ را منتشر کرده بودند و حالا این ویدیو، تنها بخشی از این موارد موفقیت اپل در این زمینه به حساب میاید. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...