سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered-Recovered

برنامه مایکروسافت اوت لوک از این پس می‌تواند به عنوان ایمیل پیش فرض آی او اس ۱۴ مورد استفاده قرار گیرد

گزارش منتشر شده ازThe Verge نشان می‌دهد که مایکروسافت برنامه اوت لوک خودش را برای اجرا شدن در سیستم عامل آی او اس به روزرسانی کرده است. هدف از این به روزرسانی پشتیبانی از ویژگی جدید آی او اس ۱۴ است که می‌تواند امکان تنظیم نرم افزارهای پیشفرض را به کاربران بدهد.

بعد از نصب نسخه جدید به روز رسانی شده، اوت لوک با برنامه ایمیل پیش فرض آی او اس روی آیفون یا آیپد تنظیم می‌شود. بنابراین وقتی برای ارسال یک ایمیل جدید روی لینک های مرورگر تپ شود، به جای باز شدن در برنامه پیشفرض، میتوان نرم افزار آوت لوک را باز کرد.

علاوه بر ایمیل، کاربران در آی او اس 14 امکان دسترسی به تنظیمات مرورگر پیشفرض نیز دارند. از آنجا که مرورگر کروم قبلا برای پشتیبانی از سیستم عامل آی او اس به روزرسانی شده بود، حالا می‌توان کروم را به جای سافاری به عنوان مرورگر پیش فرض تنظیم کرد.

علاوه بر این مرورگر «داک داک گو» هم می تواند به عنوان مرورگر پیش فرض در سیستم عامل آی اس او اجرا شود.

سیستم عامل آی او اس و آیپد او اس ۱۴ در آیفون و آیپد، به برنامه های متفرقه اجازه می دهد که جایگزین ایمیل پیش فرض و برنامه‌های مرورگر شوند.

اپلیکیشن داک داک گو که از حریم خصوصی کاربران حمایت میکند، هم اکنون می‌تواند به عنوان برنامه مرورگر پیش فرض و جایگزین سافاری روی آیفون و آیپد تنظیم شود. به این منظور وقتی روی دستگاه خود ضربه بزنید به جای مرورگر سافاری، مرورگر داک داک گو باز می‌شود.

این مرورگر، با مسدود کردن درخواست ردیابی برنامه های متفرقه، از اطلاعات کاربران محافظت می کند. 

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location