سبد خرید خالی‌ست.
123Airpods-Studio

 در حالی که ایرپاد استودیو هنوز رونمایی نشده اما یک اکانت توییتری تصویری از آن را همراه با برخی از جزئیاتمنتشر کرده است.

شایعات حاکی از این است که هدفون‌های رو گوشی و رده بالای اپل که شایعات زیادی در مورد آن منتشر شده، قرار است تا آخر ۲۰۲۰ عرضه شود. ولی درست یک روز بعد از کنفرانس اپل، تصویر ایرپاد استودیو در یک اکانت توییتری ظاهر شد.

یک افشاگر که قبلاً جزئیات دقیقی از طرح‌های اپل ارائه کرده، تصویری از هدفون‌های سیاه رنگ با پد خاکستریبالای هدبند را منتشر کرده که ویدیوی دیگر آن مربوط به همین محصول با ‌رنگ سفید است.

مارک گورمن از بلومبرگ قبلاً اشاره کرده بود که اپل در حال کار کردن روی دو نسخه از ایرپاد استودیو است. یکی از آن‌ها نسخه رده بالا و نسخه دیگر که از مواد با وزن سبک ساخته شده و متمرکز بر تناسب اندام است. نسخه سبک‌تر را یک محصول ورزشی نامیده‌اند.

بر اساس ادعای گورمن، به نظر می‌رسد که ایرپاد استودیو ظاهری یکپارچه داشته و کاپ بالای گوش همراه با هدبند در بخش بالایی آن قرار گرفته است. هدبند متصل به یک بازوی فلزی نازک بوده و بر اساس توصیفات گورمن به تصویری که از هدفون‌ها لو رفته بسیار شبیه است.

انتظار می‌رود که در ایرپاد جدید پدهای بالای گوش قابل تعویض باشد. همچنین لایه روی هدبند به صورت مغناطیسی به قاب متصل شود. ویژگی قابل تعویض بودن، به کاربر کمک می‌کند تا از پدهای با اشکال و رنگ‌های متنوع استفاده کند. این‌طور به نظر می‌رسد که طراحی این هدفون‌ها سفارشی هستند.

شایعات حاکی از این است که قابلیت حذف نویزهای فعال، تشخیص سر و گردن، تشخیص جهت یابی و بسیاری ویژگی‌های دیگر در ایرپاد استودیو ارائه خواهد شد.

گرچه خبری از عرضه ایرپاد جدید در دست نیست اما ممکن است با آیفون ۱۲ در اکتبر سال جاری میلادی این محصول نیز رونمایی شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location