سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

اپل به‌تازگی کنفرانس سپتامبر 2020 خود را برگزار کرده و در طول آن خبری از آیفون 12 و نسل جدید تلفن‌های هوشمند این شرکت نبود، حال بسیاری از افراد می‌خواهند بدانند که تاریخ عرضه آیفون 12 چه زمانی است.

اپل معمولاً در ماه سپتامبر که مصادف با هفته دوم شهریور هر سال می‌شود، از نسل جدید آیفون‌های خود رونمایی می‌کند. در طول سال‌های گذشته، اپل همیشه آیفون‌ها را در همین بازه معرفی کرده و تنها آیفون SE نسل اول و دوم را در ماه مارس که مصادف با فروردین می‌شود رونمایی کرده است.

در این میان، سؤال اصلی این است که آیا اپل تصمیم به رونمایی از آیفون 12 تا پیش از پایان یافتن سال 2020 دارد یا این شرکت امسال کاربران خود را ناامید می‌کند؟

گزارش‌های زیادی در مورد مشکلات و چالش‌های به وجود آمده بر سر تولید انبوه محصولات اپل منتشر شده است. این گزارش‌ها تأکید کرده‌اند که شیوع کرونا باعث شده تا اپل نتواند در زمان‌بندی درست از آیفون 12 رونمایی و آن را آماده عرضه به بازار کند. کما اینکه تا به امروز دیدیم که شرکت اپل در جریان سپتامبر 2020 فقط از اپل واچ سری 6 و نسخه ارزان‌قیمت آن به همراه دو مدل آیپد جدید رونمایی کرد.

با این وجود گزارش‌ها میگویند که شرکت اپل در جریان کنفرانسی در ماه اکتبر 2020 از آیفون 12 رونمایی می‌کند. البته این منابع به صورت صد درصد ادعای مربوطه را تائید نکرده‌اند. کما اینکه برخی از تحلیلگران نظیر مارک گورمن و مینگ چی کو نیز در مورد عرضه این محصولات ابراز تردید کرده‌اند.

با وجود این مسئله، احتمال بسیار کمی وجود دارد مبنی بر اینکه شرکت اپل تا پیش از پایان یافتن سال 2020 میلادی امکان رونمایی از محصولاتی مثل آیفون 12 را نداشته باشد. اگر این مسئله درست باشد، اپل فرایند رونمایی از این تلفن‌های هوشمند را به ماه مارس 2021 موکول خواهد کرد که ممکن است روی ارزش سهام این شرکت نیز تأثیر منفی بگذارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location