سبد خرید خالی‌ست.
APPLE

 قانون‌گذاران انگلستان به تازگی در مورد چشم‌انداز اپل برای حذف آلاینده‌ها از فرایند تولید محصولات و پشتیبانی از سرویس‌های مختلف شک کرده‌اند. این اتهام بیشتر متوجه چشم‌انداز اپل در ارتباط با حذف یا بازیافت کامل زباله‌های الکترونیکی است.

در نیمه اول جولای از اپل خواسته شده بود که نماینده‌ای را به این مجلس اعزام کند ولی اپل از این کار سرباز زده بود. بر اساس گزارش بلومبرگ، اپل از حضور در مجلس قانون‌گذاران انگلیس خودداری کرده و پس‌ازآن متهم به جدی نگرفتن تعهدات محیط‌زیست شده است.

تیم کوک مدیرعامل اجرایی اپل قرار بود در کمیته تعیین قوانین زیست‌محیطی مجلس عوام انگلیس حاضر شود؛ با این حال او تا پیش از تاریخ ۴ سپتامبر پاسخی به این درخواست نداده بود و به همین دلیل درخواست یاد شده برای بار دوم به اپل ابلاغ شد.

این کمیته وظیفه بررسی فعالیت‌های زیست‌محیطی دولت و بخش خصوصی در کشور انگلستان را بر عهده دارد. این کمیته اخیراً تمرکز خود را روی فعالیت‌های اپل در مورد رفتار با زباله‌های الکترونیکی ایجاد شده از محصولات گذاشته است.

فیلیپ داون، سخنگوی اپل اظهار کرد عدم تمایل این شرکت به پاسخگویی باعث شده تا اپل به بی‌احترامی علیه قوانین زیست‌محیطی شود و در نهایت کمیته یاد شده به فعالیت‌های این شرکت شک کند.

سخنگوی اپل اشاره کرده که اپلتا به امروز دو میلیارد آیفون فروخته است و باید پاسخی برای این اتهامات داشته باشد. او همچنین اضافه کرده که تعمیر تعداد زیادی از دستگاه‌های الکترونیکی دشوار یا گران بوده، و به همین دلیل برخی از قطعات یا دستگاه‌ها به عنوان زباله الکترونیکی دور ریخته می‌شوند.

اپل به تازگی از چشم‌انداز خود مبنی بر حذف کامل کربن در فعالیت‌های تجاری و تولیدی خود رونمایی کرده است. با این حال به نظر می‌رسد که این شرکت همچنان با چالش‌هایی خاص درزمینهٔ حفظ محیط‌زیست دست و پنجه نرم می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location