سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل در جریان کنفرانس پریشب خود از اپل واچ سری 6 با قابلیت ردیاب سطح اکسیژن خون رونمایی کرد و حالا یکی از سؤالات مهم این است که قابلیت یاد شده در کدام کشورها آماده عرضه شده است.

با توجه به گفته‌های اپل ردیابی سطح اکسیژن خون قرار است به تشخیص زودهنگام بیماری‌هایی نظیر آسم، حملات قلبی و حتی کووید 19 کمک کند.

تا پیش از این و مشخصاً از سال 2018 شرکت اپل در اپل واچ سری 4 به بعد قابلیت ECG را ارائه داده بود که تنها برای برخی از کشورها ارائه شده بود. این قابلیت برای دستگاه‌های تولید شده برای پارت نامبرهای برخی از کشورها محدود شده بود و ثبت نوار قلب را به کاربران نمیداد. اپل اعلام کرده بود که برای ارائه قابلیت ECG در کشورها نیاز به تأییدیه سازمان‌های دولتی سلامتی و پزشکی دارد.

حال سؤال این است که آیا قابلیت ردیاب سطح اکسیژن خون نیز همانند ECG صرفاً به کشورهایی خاص محدود است یا اپل آن را به بیشتر کاربران ارائه داده است؟

بر اساس بررسی‌های انجام شده از اسناد مربوط به معرفی قابلیت‌های فنی اپل واچ سری 6، قابلیت تشخیص سطح اکسیژن خود برای بیش از 100 کشور جهان آماده عرضه شده است و کاربران می‌توانند آن را در دستگاه‌های تولید شده برای کشورهای مختلف استفاده کنند.

این قابلیت از طریق یک اپلیکیشن جدید انجام می‌شود و به نظر می‌رسد که نیازی به دریافت مجوزهای خاص برای ارائه از طرف اپل به کاربران نداشته است.

با توجه به این موضوع می‌توان گفت که کاربران اپل واچ سری 6 احتمالاً پس از عرضه این محصول محدودیتی در استفاده از این قابلیت بر اساس پارت نامبر های مختلف نداشته باشند و قابلیت ردیابی سطح اکسیژن خون برای آنها فعال باشد.

اپل واچ سری 6 همراه با این قابلیت جدید از همین حالا آماده پیش فروش شده و از فردا عرضه آن در سراسر جهان آغاز می‌شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location