سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل در آپدیت نسخه نهایی واچ او اس 7 امکاناتی جدید نظیر شخصی‌سازی فعالیت‌های ورزشی و Activity Goal را به کاربران ارائه داده است.

کاربران از این پس می‌توانند مد زمان ورزش کردن و حتی ایستادن خود را نیز برحسب دقیقه شخصی‌سازی کنند. تا پیش از این و مشخصاً در واچ او اس 6 شرکت اپل امکانی را برای در محاسبه فعالیت‌های ورزشی بر حسب دقیقه یا میزان ایستادن افراد در نظر نگرفته بود. با این حال در نسخه جدید این سیستم عامل کاربران می‌توانند با شخصی‌سازی بهتر، فعالیت‌های خود را به طور دقیق‌تر اندازه‌گیری کنند.

هدف در نظر گرفته شده برای فعالیت ورزشی در اپل واچ از این پس می‌تواند به لطف واچ او اس 7 حتی کمتر از 10 دقیقه باشد. سقف این تنظیمات نیز تا 60 دقیقه بوده و کاربران می‌توانند به طور کامل روی اهداف ورزشی و فعالیت‌های خود نظارت داشته باشند.

کاربران همچنین می‌توانند هدف فعالیت خود برای ایستادن را تا شش ساعت تنظیم کنند و از آن طریق کوچک‌ترین فعالیت بدنی روزمره خود را نیز اندازه گیری کنند. این قابلیت از همین حالا در ساعت‌های هوشمند اپل واچ که نسخه جدید سیستم عامل واچ او اس 7 را دریافت کرده‌اند آماده عرضه شده است و کاربران محدودیتی در استفاده از آن ندارند.

نسخه گلد مستر واچ او اس 7 از روز گذشته آماده عرضه به توسعه دهندگان شد و از امروز نیز نسخه نهایی واچ او اس 7 در اختیار کاربران عمومی قرار گرفته است. اپل در طراحی و توسعه این نسخه تغییراتی ویژه اعمال کرده که علاوه بر اندازه گیری قابلیت‌های خاص، امکاناتی پرکاربردی را نیز به کاربران ارائه می‌دهد تا از طریق می‌توانند به صورت روزمره از آن ها استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location