سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

 شرکت اپل در جریان کنفرانس سپتامبر 2020 خود از قابلیتی با عنوان Family Setup رونمایی کرد که امکان استفاده از اپل واچ را برای کودکان فراهم می‌کند.

قابلیت Family Setup به والدین اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به یک آیفون جدید، یک اپل واچ جدید را برای فرزندان خود تهیه و آن را تنظیم و کنترل کنند. اپل واچ کودکان بدون ایجاد اختلال در روند کاربری اپل واچ و آیفون والدین می‌تواند اطلاعات مربوط به فعالیت‌های ورزشی، وضعیت سلامتی، موقعیت مکانی و موارد دیگر را از کودکان دریافت و در هر لحظه برای والدین ارسال کند.

این قابلیت که در واچ او اس 7 ارائه شده، به والدین اجازه می‌دهد تا سقف مشخصی از پول را از طریق Apple Pay برای کودکان به اشتراک بگذارند و از آن طریق امکان خرید و پرداخت ایمن را به کودکان بدهد. این قابلیت با عنوان Apple Cash Family آماده عرضه به کاربران شده که تحت سرویس و درگاه پرداخت امن شرکت اپل کار می‌کند. قابلیت یاد شده از طریق تمام دستگاه های متصل به اپل آیدی مشترک قابل استفاده بوده و به کاربران امکاناتی ویژه را میدهد.

این قابلیت قرار است با اپل واچ سری 4 به بعد و اپل واچ SE سازگار باشد و کاربران از طریق آن می‌توانند تنظیماتی مشخص را برای فعالیت‌های خانواده در نظر بگیرند.

شرکت اپل با توسعه و عرضه این قابلیت امکاناتی ویژه را به کاربران و والدین ارائه داده تا از آن طریق، بدون نیاز نگرانی، اطلاعات لازم در مورد فرزندان خود را دریافت کنند.

والدین از طریق این سرویس می‌توانند به طور دقیق فعالیت فرزندان خود در زمان حضور در مدرسه یا اوقات فراغت را مشاهده کنند و از آن طریق با خیال راحت فرزندان خود را به مدرسه بفرستند و در هر لحظه حضور آنها را شناسایی کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location