سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail

شرکت اپل هم‌زمان با معرفی اپل واچ سری 6 از کالکشن 2020 واچ فیس های خود نیز رونمایی کرده که از لحاظ کاربری و ظاهر باعث بهبود تجربه استفاده از این ساعت‌های هوشمند می‌شود.

واچ فیس هایی نظیر GMT و Memoji هر کدام بر اساس سلایق قابلیت‌هایی ویژه را ارائه می‌دهد که امکان شخصی‌سازی هر چه بهتر را فراهم می‌کنند. به عنوان مثال، واچ فیس GMT می‌تواند زمان چند منطقه را به شکل هم‌زمان نشان دهد تا کاربران بتوانند از زمان در کشور یا منطقه‌ای دیگر آگاه شوند.

علاوه بر این، واچ فیس میموجی می‌تواند میموجی دلخواه کاربر را در کنار زمان در صفحه اصلی اپل واچ نشان دهد که با ضربه زدن روی نمایشگر میموجی ها واکنش‌های متفاوتی را از خود نشان دهند داد.

واچ فیس های دیگر امکان چیدمان اعداد و چهره‌ها را به کاربران ارائه می‌دهد که از لحاظ کاربردی ظاهر بسیار ویژه‌ای به ساعت‌های هوشمند جدید می‌دهند.

یکی از مهم‌ترین موارد ارائه شده در این کالکشن 2020 واچ فیس پشتیبانی از اعداد فارسی/عربی در نمایشگر ساعت هوشمند است. در حقیقت ساعت می‌تواند با استفاده از این واچ فیس های جدید اعداد مربوط به زمان را با کاراکترهای فارسی/عربی نشان دهد. این قابلیت می‌تواند برای بسیاری از کاربران در کشورهای خاورمیانه‌ای کاربردی باشد و از آن طریق ظاهری کلاسیک و خاص را به ساعت هوشمند خود بیاورند.

اپل واچ سری 6 که شب گذشته از طرف اپل رونمایی شده، قرار است به زودی آماده عرضه در بازار جهانی شود. این ساعت هوشمند که جایگزین ساعت‌های هوشمند پرچمدار اپل است، دارای قابلیت ردیابی سطح اکسیژن خون بوده و می‌تواند از طریق فعالیت‌های بدنی و ضربان قلب، برخی از بیماری‌ها و اختلالات را به صورت سریع و زودهنگام شناسایی کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location