سبد خرید خالی‌ست.
oxygen-Apple-Watch

 شرکت اپل در جریان کنفرانس Time Flies از اپل واچ سری 6 با قابلیت تشخیص اکسیژن خون رونمایی کرد، اما قابلیت تشخیص اکسیژن خون در اپل واچ سری 6 به تشخیص زودهنگام کدام بیماری‌ها کمک می‌کند؟

اپل اعلام کرده که با استفاده از سنسورهای مادون قرمز تعبیه شده در اپل واچ سری 6 امکان تشخیص سطح اکسیژن خون را به کاربران ارائه داده است. مهم‌ترین مورد کاربردی که شرکت اپل در جریان این رویداد به آن اشاره کرد، مربوط به تشخیص زودهنگام ویروس کووید 19 در بیماران است. افراد مبتلا به کرونا در گام اول سطح اکسیژن خون کمتری پیدا می‌کنند که این موضوع می‌تواند از طریق اپل واچ سری 6 شناسایی شود.

این قابلیت همچنین به تمایز دادن سریع میان آنفولانزا و بیماری کووید 19 کمک می‌کند و کاربران می‌توانند به صورت سریع دیدگاهی دقیق‌تر از وضعیت بیماری پیدا کنند.

علاوه بر این، اپل با همکاری یکی از دانشگاه‌ها کالیفرنیا، شرکت‌های ارائه دهنده بیمه خدمات درمانی اقدام به ارائه امکاناتی ویژه برای تشخیص زودهنگام حملات قلبی، آسم و موارد دیگر از طریق قابلیت تشخیص اکسیژن خون در اپل واچ سری 6 کرده است.

شرکت اپل تصمیم دارد تا با اضافه کردن قابلیت‌های هرچه بیشتر، اپل واچ را به عنوان یک ابزار سلامتی معرفی کند. به همین دلیل این شرکت با دانشگاه‌های آموزش پزشکی، سازمان‌ها و بیمارستان‌ها در این زمینه همکاری کرده است. قابلیت تشخیص سطح اکسیژن خون نیز یکی از مواردی است که شرکت اپل در کنار قابلیت ECG به کاربران ارائه داده تا از آن طریق بتواند امکاناتی ویژه را به کاربران خود ارائه دهد.

پیش بینی می‌شود که قابلیت تشخیص سطح اکسیژن خود در ساعت‌های هوشمند اپل واچ در آینده نزدیک در سازمان‌های پزشکی کشورهای مختلف مجوزهای لازم برای ارائه قابلیت‌های مختلف را دریافت کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location