سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Fitness-Plus

 شرکت اپل روز گذشته در جریان کنفرانس سپتامبر خود از سرویس فیتنس پلاس با قیمت 9.99 دلار به صورت ماهانه رونمایی کرد.

این سرویس می‌تواند از طریق نمایشگرهای متصل به اپل تی وی، یا آیفون و آیپد محتوای ویژه مربوط به تمرین‌های ورزشی را به کاربران نشان دهد. نتایج فعالیت‌های ورزشی کاربران نیز از طریق ساعت هوشمند اپل واچ اندازه‌گیری می‌شود و سطح پیشرفت افراد نیز در این موضوع مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در حقیقت کاربران برای استفاده از سرویس فیتنس پلاس مستلزم داشتن اپل واچ هستند، اما می‌توانند محتوای ویدئویی مربوط به ورزش‌ها را از طریق یکی از دستگاه‌های دیگر اپل نظیر آیفون، آیپد یا اپل تی وی دریافت کنند.

این سرویس در ازای دریافت مبلغ 9.99 دلار به کاربران ویدئوهای ورزشی مختلف را نشان می‌دهد که از آن طریق کاربران می‌توانند در هر مکانی نظیر اتاق، خانه یا هتل ورزش‌های مورد نظر خود را انجام دهند.

ورزش‌های پشتیبانی شده در این سرویس شامل یوگا، دوچرخه سواری، رقص، ورزش‌های قدرت، استقامتی، «تمرین‌های بدنی تناوبی تنشی (HIIT)»، روئینگ و ورزش‌های دیگر می‌شود.

این سرویس دارای پلی لیست‌های ویژه ورزشی است و از آن طریق کاربران می‌توانند بدون خروج از خانه و تنها با استفاده از ابزارهای موجود در منزل، نظیر تردمیل یا دوچرخه ثابت ورزش‌های مورد نظر خود را انجام دهند. البته استفاده از فیتنس پلاس لزوماً نیاز به ابزارهای دیگر ندارد، اما فیتنس پلاس با برخی از ابزارهای ورزشی هوشمند نیز سازگاری کامل دارد.

قیمت سرویس فیتنس پلاس برابر با 9.99 دلار است، با این حال کاربران با پرداخت هزینه 79.99 دلار می‌توانند اشتراک سالانه آن را خریداری کنند و به صورت مقرون به صرفه تر از آن استفاده کنند.

این سرویس همچنین بخشی از سرویس های ارائه شده در اشتراک اپل وان نیز هست و کاربران میتوانند باندل سرویس های آن را به صورت سالانه یا ماهانه خریداری کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location