سبد خرید خالی‌ست.
iOS14

 شرکت اپل پس از برگزاری کنفرانس سپتامبر 2020 در شب گذشته، اقدام به عرضه نسخه نهایی آی او اس 14 و تمام سیستم عامل‌های جدید خود کرده است.

در حال حاضر نسخه نهایی آی او اس 14 در کنار تی وی او اس 14، واچ او اس 7 و آیپد او اس 14 آماده عرضه به کاربران شده است و می‌توان آنها را از طریق بخش Software Update دانلود و روی دستگاه‌های مختلف نصب کرد.

شرکت اپل البته هنوز اطلاعاتی در مورد عرضه نسخه نهایی مک او اس بیگ سور ارائه نداده است و معلوم نیست که این شرکت چه زمانی را برای عرضه این نسخه در نظر گرفته است. با این حال پیش‌بینی می‌شود که شرکت اپل در آینده نزدیک و مشخصاً تا چند روز دیگر این نسخه را نیز آماده عرضه به کاربران مک کند.

آی او اس 14 در کنار دیگر سیستم عامل‌های شرکت اپل در جریان کنفرانس WWDC 2020 در ماه ژوئن رونمایی شده بودند و اپل از آن زمان تاکنون نسخه‌های بتای متعدد را برای توسعه دهندگان و کاربران عادی عرضه کرده بود. حال نسخه‌های نهایی این سیستم عامل‌های جدید آماده عرضه به تمامی کاربران دستگاه‌های مورد پشتیبانی شده است.

آی او اس 14 امکان استفاده از ویجت‌ها در رابط کاربری و صفحه هوم آیفون‌ها را ارائه می‌دهد. این نسخه همچنین به کاربران امکان تنظیم مرورگر پیش‌فرض به غیر از سافاری نظیر کروم و فایرفاکس را نیز می‌دهد.

قابلیت‌های مشابه آی او اس جدید در آیپد او اس 14 نیز ارائه شده است و کاربران از طریق این سیستم عامل می‌توانند به امکاناتی نظیر تنظیم ویجت‌ها در آیپدهای خود دسترسی داشته باشند.

این نسخه‌های جدید از همین حالا آماده عرضه به کاربران و دستگاه‌های پشتیبانی شده هستند و کاربران می‌توانند با اتصال دستگاه‌های خود به اینترنت و البته شارژر آنها را از منابع رسمی شرکت اپل دریافت کنند. 


نکته مهم: ممکن است عرضه نسخه نهایی آی او اس 14 و دیگر سیستم عامل‌های اپل بسته به نوع پارت نامبر و شرایط دیگر نظیر آی پی، برای برخی از کاربران با تاخیر انجام شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location