سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

شرکت اپل در جریان رویداد 25 شهریور خود از اپل واچ سری 6 به صورت رسمی رونمایی کرد.

اپل واچ سری 6 از لحاظ طراحی تفاوت زیادی نسبت به نسل‌های پیشین یعنی اپل واچ سری 4 و 5 ندارد، با این حال اپل تغییراتی ویژه در این سری جدید از ساعت‌ها هوشمند خود ارائه داده است.

اپل واچ سری 6 مجهز به سیستم تشخیص اکسیژن است که می‌تواند از آن طریق سطح اکسیژن خون کاربر را بر اساس شرایط مختلف اندازه گیری کرده و از آن طریق نتایج مشخص و نوتیفیکیشن‌های خاصی را نشان می‌دهد.

این ساعت هوشمند مجهز پردازنده S6بوده از نسل‌های جدید تراشه‌های فشرده اپل برای ساعت‌های هوشمند به‌حساب میایند. اپل واچ سری 6 در رنگ‌های متنوع، بندهای خاص و قابلیت‌های ویژه طراحی شده و به‌زودی آماده عرضه در بازار جهانی می‌شود.

یکی از مهم‌ترین موارد معرفی شده در اپل واچ سری 6 شامل واچ فیس ها می‌شود، در حقیقت واچ فیس قدرتمندترین و شخصی‌ترین جنبه اپل واچ است. تلاش اپل برای طراحی واچ فیس ها با اولویت قرار دادن نمایش زمان آغاز شده و با استفاده از قابلیت‌ها و فناوری‌های تعبیه شده در اپل واچ، این فیس های جدید را ساخته شده‌اند.

واچ فیس GTM می‌تواند به صورت هم‌زمان، ساعت مناطق مختلف را به صورت یکجا نشان دهد و مکان کاربر را نیز نشان دهد. واچ فیس Cont-up سپری شدن زمان را ردیابی می‌کند و لحظه‌ها را نشانه گذاری می‌کند. با ایده برداری از ساعت‌های کلاسیک، فیس کرنوگراف مقیاس‌های مختلفی از زمان و از جمله آن دورسنج را نشان می‌دهد و بتواند سرعت را بر اساس زمان صرفه شده و مسافت اندازه گیری کند.

اپل واچ سری 6 در دو رنگ جدید آبی و قرمز در کنار بندهای تک حلقه‌ای جدید طراحی و آماده عرضه شده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location