سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Store

بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که وب سایت فروشگاه آنلاین شرکت اپل از دسترس خارج شده است. این مسئله زمانی رخ می‌دهد که اپل تصمیم به اعمال تغییراتی در محصولات عرضه شده خود داشته باشد.

با توجه به این موضوع می‌توان گفت که شرکت اپل در حال اضافه کردن محصولات جدید به وب سایت خود است و به‌زودی آن‌ها را در معرض نمایش قرار می‌دهد. فروشگاه آنلاین اپل به‌محض پایان یافتن رویداد سپتامبر محصولات جدید را در صفحه اصلی قرار می‌دهد.

با این حال این مسئله نشان دهنده آن است که وب سایت اپل در حال به‌روز رسانی و آماده معرفی محصولات جدید شده است. در زمان تنظیم این نوشته، وب سایت فروشگاه آنلاین شرکت اپل از دسترس خارج شده و احتمالاً تا چند دقیقه دیگر آماده فعالیت خواهد بود، اما نکته مهم این است که در وب سایت امکان نمایش محصولات جدید را تا پیش از برگزاری مراسم و معرفی آن‌ها نخواهد داشت. 

توییت جدید تیم کوک و آماده شدن برای کنفرانس اپل

در جریان کنفرانس سپتامبر اپل احتمالاً محصولاتی نظیر اپل واچ سری 5، آیپد ایر 2020 و ایرتگ رونمایی می‌شود. برخی از گزارش‌ها حاکی از احتمال کم معرفی آیفون 12 در جریان این رویداد دارند، با این حال به نظر می‌رسد که شرکت اپل برنامه‌ای ویژه برای معرفی تلفن هوشمند جدید خود در جریان اکتبر سال جاری میلادی دارد.

با توجه به لوگوی آبی رنگ این رویداد به نظر می‌رسد که شرکت اپل امسال تصمیم به رونمایی از محصولاتی بارنگ آبی تیره یا آبی ارتشی دارد. برخی از گزارش‌های منتشر شده، حاکی از معرفی اپل واچ سری 6 با این رنگ هستند.

با این حال باید منتظر بود و دید که در جریان این رویداد که در سال 21:30 به وقت تهران برگزار می‌شود، اپل چه محصولاتی را آماده معرفی و عرضه به بازار می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location