سبد خرید خالی‌ست.
Airpods-pro-FIrmware

 نسخه جدید فریمور ایرپاد پرو همراه باتغییراتی ویژه مثل بهبود عملکرد، رفع برخی مشکلات کاربری و اضافه شدن قابلیت‌های جدید آماده عرضه شد.

گزارش‌های متعدد کاربران در توییتر و سایت خبری Macrumors نشان داده‌اند که نسخه جدید فریمور ایرپاد پرو با شماره 3A283 منتشر شده که همراه با دو ویژگی جدید بوده است. این دو مشخصه شامل خلق صدای سه بعدی و سوئیچینگ خودکار بین دستگاه‌های مختلف یک کاربر می‌شوند. گفتنی است که این ویژگی‌ها فقط با دستگاه‌های مبتنی بر سیستم عامل iOS14 و iPadOS 14 سازگاری دارند.

Macrumors همچنین گزارش می‌دهد که صدای سه بعدی با محتوای اپل تی وی پلاس سازگاری دارد. بررسی‌های اولیه کاربران نشان می‌دهد که تجربه استفاده از این قابلیت، حس و حال حضور در سالن سینما را شبیه سازی می‌کند.

ویژگی مهم دیگری که در نسخه جدید فریمور ایرپاد پرو عرضه شده سوئیچینگ خودکار بین دستگاه‌هاست. این قابلیت به کاربران امکان سوئیچ کردن به صورت خودکار میان دستگاه‌های مختلف نظیر آیفون، آیپد و مک را می‌دهد. البته این قابلیت در زمانی قابل استفاده است که تمام دستگاه‌ها به یک اپل آیدی مشترک متصل باشند.

آپدیت فریمور ایرپاد معمولاً روش خاصی ندارد و به صورت خودکار انجام می‌شود، با این حال از طریق این روش می‌توان نسخه ایرپاد را مشاهده کرد:

  • ایرپاد یا ایرپاد پرو را به دستگاهی با سیستم عامل iOS14 متصل کنید
  • تنظیمات دستگاه را باز کنید.
  • روی General ضربه بزنید
  • روی About ضربه بنزنید
  • روی AirPod ضربه بزنید
  • شماره نسخه فریمور را مشاهده کنید

در صورتی که فریمور هندزفری آپدیت نشده باشد، باید برای مدت زمانی نامشخص صبر کرد تا شرکت اپل این قابلیت را به دستگاه شما ارائه دهد. گفتنی است که ممکن است در برخی از مناطق فریمور ایرپاد پرو با ترتیب زمانی مشخصی آماده عرضه به کاربران شود. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location