شما در حال مشاهده وبسایت با نسخه بهینه و سریع AMP هستید . مشاهده نسخه اصلی وبسایت

گزارش‌های اخیر منتشر شده حاکی از آن است که اپل امسال تصمیمی به استفاده از رفرش ریت 120 هرتز در نمایشگر آیفون 12 ندارد.

تنها چند ساعت تا برگزاری رویداد سپتامبر اپل باقی مانده و به زودی اطلاعات مربوط به این رویداد به طور کامل از طرف خود منابع رسمی مشخص می‌شود، اما حالا مینگ چی کو در بخشی از گزارش مفصل خود در مورد محصولات آینده اپل ضمن اشاره به کوچک‌تر شدن ناچ در آیفون 12 با سایز 5.4، اشاره‌هایی به عدم استفاده از نرخ تازه سازی 120 هرتز در آنها کرده است.

تا پیش از این شایعات زیادی وجود داشت که مربوط به معرفی آیفون 12 با نمایشگر 120 هرتز بود. این شایعات تأکید می‌کردند که شرکت اپل با اعمال این تغییرات احتمالاً امکاناتی ویژه را برای بهینه‌سازی عمر باتری در نظر خواهد گرفت، چرا که نرخ تازه سازی بالا باعث مصرف بیشتر انرژی و باتری می‌شود.

در این میان، گزارش مینگ چی کو حاکی از آن است که اپل تصمیمی به استفاده از این نمایشگرها در آیفون‌های حدید ندارد و احتمالاً این محصولات را آماده عرضه به بازار نمی‌کند. در حقیقت رفرش ریت نمایشگر آیفون 12 قرار نیست تفاوتی با آیفون‌های دیگر داشته باشد.

گفتنی است که مینگ چی کو هر چند که اشاره‌ای مستقیم به عدم رونمایی از آیفون 12 نکرده، اما تأکید کرده که رویداد امشب اپل بیشتر روی معرفی اپل واچ سری 6 و آیپد ایر متمرکز خواهد بود. این مسئله نشان می‌دهد که حتی اپل ممکن است از محصولات دیگر نظیر مک بوک ایر یا محصولات کاربردی‌تر رونمایی نکند.

با احتساب این مسئله به نظر می‌رسد که شرکت اپل در جریان رویداد امشب صرفاً تمرکز خود را روی معرفی و عرضه محصولات دیگر به غیر از آیفون ها خواهد گذاشت و معرفی آیفون 12 را به ماه اکتبر موکول خواهد کرد. 

خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
ثبت نظر جدید و مشاهده نظرات کاربران ...