سبد خرید خالی‌ست.
iPHone-12

انتشار تصویری از تبلیغ آیفون ۱۲ توسط یک فروشگاه اینترنتی سروصدای زیادی به پا کرده و باعث قوت گرفتن شایعات مربوط به معرفی این تلفن‌های هوشمند جدید، در جریان کنفرانس امشب شده است.

این تبلیغ توسط یک فروشگاه اینترنتی به نام Target منتشر شده که در حال حاضر از دسترس خارج شده است. این تصویر نشان می‌دهد که بسیاری از عامل‌های فروش و نمایندگی فروش محصولات اپل در حال آماده شدن برای عرضه آیفون جدید در پاییز هستند.

به نظر می‌رسد که این فروشگاه‌ها حتی قدمی فراتر برداشته و در تبلیغات هفتگی خود فضایی برای تبلیغ آیفون ۱۲ باز گذاشته‌اند.

فروشگاه اینترنتی تارگت به اشتباه، اقدام به انتشار تبلیغات هفتگی خود همراه با عنوان The New iPhone کرده است. در عین حال، تصویری از اپل واچ جدید نیز دیده می‌شود که عدد X99.99 در مقابل آن به عنوان قیمت ثبت شده است. 

تارگت کمپین‌های تبلیغاتی آیفون ۱۲ را آغاز کرده و در حال آماده‌سازی برای عرضه این تلفن‌های هوشمند است، یکی از سخنگویان بخش بازاریابی این فروشگاه اینترنتی اعلام کرده که طرح این تبلیغ پس از کنفرانس اپل تکمیل خواهد شد.

گفتنی است که تصویر منتشر شده همچنان هیچ اشاره بصری به تبلیغ آیفون 12 نمی‌کند و صرفاً در نوشته‌های آن عبارت آیفون‌های جدید دیده شده است. تصویر این تبلیغ حتی در حال نشان دهنده سری آیفون 11 و آیفون SE نسل 2 است.

تبلیغات تارگت همچنین اشاره‌هایی به نزدیک بودن زمان معرفی اپل واچ سری ۶ کرده است. این تبلیغ به اپل واچ سری ۶ نسخه GPS و اپل واچ سری ۶ GPS + Cellular اشاره کرده است.

البته سخنگوی تارگت ادعا کرده که این فروشگاه اینترنتی هیچ اطلاع دقیقی از معرفی محصولات جدید اپل در جریان کنفرانس امشب ندارد، و به همین دلیل اطلاعات قیمت‌گذاری در تبلیغاتشان مبهم بوده و تصاویر اپل واچ سری ۵ هنوز به چشم می‌خورد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location