سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Conferance

کنفرانس اپل امشب برگزار می‌شود و این شرکت از محصولات جدید خود رونمایی خواهد کرد. شما می‌توانید این رویداد را به صورت زنده از وب سایت و اکانت اینستاگرام اِن آی سی مشاهده کنید.

اِن آی سی تصمیم دارد تا این کنفرانس را به زبان فارسی برای شما عزیزان پوشش دهد و تمام اتفاقات و حواشی مربوط به آن را برای شما بررسی کند. رویداد اپل در ساعت 21.30 امشب به وقت تهران برگزار می‌شود، با این حال ما تصمیم دارد تا پیش از برگزاری رویداد به شایعات مربوط به آن بپردازیم و محصولات احتمالی معرفی شده در این رویداد را مورد بررسی قرار دهیم. به همین دلیل برنامه زنده اپل اِن آی سی قرار است ساعت 21 آغاز شود و شما عزیزان بتوانید دیدگاه کلی از اتفاقات این رویداد داشته باشید.

برای مشاهده کنفرانس کافی است به صفحه آن از طریق لینک زیر مراجعه کنید: شما همچنین می‌توانید به صفحه اینستاگرام اِن آی سی مراجعه کرده و این رویداد را در بخش لایو مشاهده کنید.

اپل معمولاً برای هر فصل سال یک کنفرانس انحصاری برگزار می‌کند که رویداد پاییزی این شرکت در سپتامبر است. در این میان، کنفرانس‌های سپتامبر هر سال اپل، معمولاً تمرکز بیشتری روی محصولات سخت افزاری دارند و به همین دلیل نیز از اهمیت زیادی برخوردار هستند.

اپل احتمالاً در جریان این رویداد از محصولات مهمی نظیر آیفون 12، اپل واچ سری 6، آیپد ایر 2020 و محصولاتی دیگر نظیر ایرتگ یا مک بوک ایر 2020 رونمایی می‌کند.

رویداد امسال از آن جهت اهمیت دارد که به خاطر همه‌گیری کرونا، تا حدودی اتفاقات مربوط به آن متفاوت خواهد بود. تفاوت این رویداد از دو جهت است. مورد اول، به نوع برگزاری این رویداد به صورت غیرحضوری بازمی‌گردد؛ اپل امسال این رویداد را از طریق یک ویدیوی ضبط شده و همانند WWDC 2020 برگزار می‌کند.

از طرف دیگر، شرکت اپل ممکن است به خاطر شیوع کرونا برخی از محصولاتی که هر ساله آماده معرفی در سپتامبر می‌کند را در جریان این رویداد آماده معرفی نکند و این کار را به کنفرانس اکتبر خود موکول کند.

با این حال باید منتظر بود و دید که شرکت اپل در جریان کنفرانس امشب چه محصولاتی را معرفی و آماده عرضه می‌کند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location