سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

اپل با ثبت پتنت تاچ آیدی زیر نمایشگر گامی نوین در جهت تکمیل سیستم احراز هویت گوشی جدید آیفون برداشته است.

به تازگی پتنت تاچ آیدی زیر نمایشگر توسط اپل ثبت شده است. این ویژگی قدمی به سمت آرزوهای دیرینه اپل در ساخت بدون محدودیت آیفون‌ها و آیپدهای بدون حاشیه و البته بدون محدودیت است.

شواهد نشان می‌دهد که با حذف دکمه هوم، نمایشگر به طور کامل فعال می‌شود. در حالی که برای فیس آیدی یک بریدگی در قسمت بالای نمایشگر نیاز است که در آیفون ۱۱ تعبیه شده و انتظار می‌رود در آیفون ۱۲ نیازی به تغییر برای ایجاد آن نباشد. در عین حال برای حذف بریدگی مربوط به فیس آیدی و ایجاد تاچ آیدی زیر نمایشگر، اپل باید مدارهای دیگری را در صفحه جاسازی کند.

نکته دیگر اینکه حسگر باید کاملاً بزرگ باشد تا قادر به شناسایی اثر انگشتروی همه قسمت‌های صفحه نمایش باشد. این تغییر مهم و بزرگی آن در مقایسه با قرار گرفتن انگشت فقط روی قسمت مشخص باعث بهبود روند کاربری با آیفون‌ها می‌شود. گفتنی است که با تاچ آیدی قفل گوشی به‌آسانی باز می‌شود.

برای مثال این ویژگی در آیفون جدید می‌تواند به‌جای ضربه زدن در باز کردن برنامه‌های پرداخت پول، امکان قرار دادن انگشت در بخشیمشخص از صفحه را به کاربر ارائه دهد تا، اثر انگشت شناسایی شود.

تا پیش از این جانی آیو رئیس سابق بخش طراحی اپل که سال‌ها در این بخش مشغول بوده، گفته بود که هدف نهایی از طراحی آیفون رسیدن به یک شیشه باریک است. آیو به ایده نهایی اپل اشاره کرد که هدف این شرکت رسیدن به محصولی به یکپارچگی آیفون‌ها است. او همچنین اضافه کرد که طراحی و ساخت آیفون ایکس نقطه عطفی در رسیدن به این جاه طلبی بوده است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location