سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 توسعه دهندگان اینستاگرام تصمیم دارند تا در آینده نزدیک امکان اضافه کردن لینک به کپشن پست‌ها را آماده عرضه به کاربران کنند.

اطلاعات مربوط به این قابلیت، در یکی از پتنت‌های رسمی به ثبت رسیده توسط فیس‌بوک دیده شده است. این پتنت در سال 2016 به ثبت رسیده بود و حالا اطلاعات آن در وب سایت Protocol فاش شده است که نشان می‌دهد فیس‌بوک مدت‌ها است که تصمیم به اضافه کردن قابلیت لینک در پست‌ها را دارد.

البته در این پتنت توضیح داده شده که قرار دادن لینک در کپشن پست‌های اینستاگرامی رایگان نیست و به ازای هر یک از لینک‌ها مبلغ 2 دلار را دریافت می‌کند.

این پتنت نشان داده که لینک‌های قرار داده شده در کپشن اینستاگرام رایگان نیستند و بیشتر برای اینفلوئنسرها و کسب و کارهای فعال در این حوزه کارایی دارند.

البته اطلاعات این پتنت مربوط به 3 سال پیش است و هنوز اینستاگرام چنین قابلیتی را به کاربران ارائه نداده است. با توجه به این موضوع معلوم نیست که این قابلیت چه زمانی آماده عرضه به کاربران خواهد بود.

با این حال کاربران از همین حالا می‌توانند از طریق پیچ‌های بیزینس لینک‌های مروبد نظر خود را در استورها آماده نمایش به دنبال کنندگان خود کنند. علاوه بر این، کاربران از همین حالا می‌توانند یک لینک رایگان را از طریق بخش پروفایل به دنبال کنندگان خود نشان دهند که به صورت عمومی امکان مشاهده اطلاعات و تصاویر را به شما می‌دهد. در این میان، اینستاگرام تصمیم دارد تا از طریق لینک‌ها در کپشن عکس‌ها درآمدزایی ویژه‌ای داشته باشد.

با این حال به نظر می‌رسد که بخشی از مدل کسب و کار اینستاگرام پس از عرضه قابلیت اضافه شدن لینک به کپشن پست‌های اینستاگرامی تغییر خواهد کرد و کاربران می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location