سبد خرید خالی‌ست.
Apple-Watch-S6-Bluye

 شایعات منتشر شده در روزهای اخیر از معرفی اپل واچ آبی و دیگر گزینه‌های آبی رنگ در جریان کنفرانس سپتامبر اپل خبر می‌دهد.

افشاگر معروف «Lovetodream» روز گذشته در توییت‌هایش شایعاتی درباره ویژگی‌ها و تاریخ عرضه مدل جدید اپل واچ سری ۶ را منتشر کرد. او در یک سری از توییت‌های منتشر شده روز گذشته توضیح داد که رنگ اپل واچ سری ۶ هنوز مشخص نشده است.

دیده شده که اپل رنگ آبی را برای لوگوی رویداد روز سه شنبه خود استفاده کرده است. با توجه به این موضوع شایعات زیادی از منابع معتبر، خبر از عرضه یک مدل از آیفون ۱۲ به رنگ آبی تیره داده بودند. حالا با توجه به اینکه اشاره دقیقی به رنگ اپل واچ جدید نشده، احتمال آن می‌رود که رنگ آبی تیره نیز در گزینه‌های این محصول موجود باشد که با رنگ آیفون ۱۲ جدید هماهنگ خواهد بود.

علاوه بر این، اطلاعات ضد و نقیضی لو رفته که خبر از عرضه یک محصول جدید اپل با قابلیت شارژ سریع می‌دهد که احتمالاً مربوط به اپل واچ سری ۶ خواهد بود. از طرفی واچ او اس ۷ با قابلیت ردیابی خواب، مدت زمان شارژ ساعت را کاهش می‌دهد؛ بنابراین منطقی به نظر می‌رسد که این ویژگی به اپل واچ سری ۶ مربوط باشد.

توییت‌های منتشر شده دیگری به دستگاه‌های جدید اپل اشاره می‌کند که روز سه شنبه ۱۵ سپتامبر معرفی خواهند شد. همچنین احتمالاً اپل واچ سری ۶ با رنگ آبی در کنار ایرپاد ۴ در همین رویداد رونمایی خواهند شد.

اپل اغلب یک فاصله زمانی مشخص را بین رونمایی اولیه، پیش فروش و عرضه محصولات نگه می‌دارد و گاهی هم در همان روز معرفی، محصولات را برای خرید در دسترس قرار می‌دهد. این افشاگر می‌گوید دستگاه‌هایی که در توییتش به آن‌ها اشاره کرده برای پیش خرید در روز سه شنبه آماده خواهند شد.

در شایعات منتشر شده قیمت یک دستگاه جدید اپل با ۵۶۹ تا ۵۹۹ دلار لو رفته است که احتمالاً با ایرپاد ۴ مطابقت داشته و هفته آینده اعلام خواهد شد.

رویداد پاییز اپل روز سه شنبه ۱۵ سپتامبر برگزار خواهد شد و احتمالاً با طیفی از محصولات جدید این شرکت مثل اپل واچ سری ۶، آیپد ایر ۴ و غیره مواجه خواهیم شد.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location