سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovere_20200913-151316_1

بررسی‌ها و پیش بینی‌های اخیر تحلیلگران بازار بورس نشان می‌دهد که ارزش AAPL در آینده نزدیک افزایش قابل توجهی خواهد داشت.

شرکت مشاور سرمایه گذاری Motley Fool، اشاره کرده است که ارزش AAPL یا همان سهام اپل ممکن است دو برابر شود.

این شرکت مشاور یکی از معتبرترین کمپانی‌های ارائه دهنده خدمات مشاوره سرمایه گذاری است که در ازای دریافت حق اشتراک، خدمات سرمایه گذاری ارائه می‌دهد. شرکت Motley Fool اپل را به همراه دو شرکت دیگر که شامل اوراکل و اکسنتور می‌شوند را از نامزدهای احتمالی برای پرداخت سخاوتمندانه‌تر سود سهام معرفی کرده است.

طی ۶ ماه گذشته به دلیل همه گیری کرونا، بسیاری از شرکت‌ها برای حفظ پول، سود سهام خود را قطع یا به حالت تعلیق درآورده‌اند. به دلیل توقف جریان درآمد غیرفعال تا وقتی که سهام آن‌ها پرداخت‌های موجود را حفظ کند امکان ارائه سود به سرمایه گذاران را خواهد داشت.

با این حال شرکت‌های ثروتمند زیادی وجود دارند که به‌راحتی و بدون وقفه می‌توانند سود سهام خود را دو برابر می‌کنند.

اپل سود سهام خود را برای مدت طولانی به حالت تعلیق درآورده بود. این شرکت از سال ۲۰۱۲ توانسته روند صعودی ارزش خود را به طور مداوم ثابت نگه داشته و سود خود را هر سال افزایش داده است. با وجود افزایش چند ساله ارزش سهام، عملکرد اپل از ۲ درصد در سال ۲۰۱۶ به ۷ درصد در سال 2020 تنزل یافته است.

بنابر شواهد در طول ۱۲ ماه اخیر اپل کمتر از ۲۰ درصد از جریان مالی خود را حفظ کرده و به طور رایگان برای سوددهی سهام هزینه کرده است.

بنابر اطلاعات به دست آمده، اپل نیمی از درآمد سالیانه خود را از طریق فروش آیفون به دست میاورد ولی هنوز هم با موافق‌ها و مخالفین زیادی در بازار سهام دارد.

یاداشت‌های مک دیلی نیوز حاکی از آن است که این شرکت عموماً تمایل دارد تا پول نقد اضافی خود را برای بازخرید سهام خود یا استارت آپ‌های دیگر خرج کند که به نفع سهامداران است. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location