سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

 اپل اخیراً پنجمین بتای عمومی واچ او اس ۷ را برای تست کنندگان نسخه‌های در حال بررسی منتشر کرده است. این نسخه یک هفته بعد از انتشار چهارمین بتای عمومی و چند روز بعد از انتشار بتای جدید برای توسعه دهندگان منتشر شده است.

نسخه بتای واچ او اس ۷ عمومی از همین حالا قابل نصب بوده و بعد از نصب روی پروفایل کاربران از وب‌سایت بتای عمومی اپل، قابل دانلود روی دستگاه‌ها است. از آنجا که نسخه بتا ممکن است دارای باگ‌های متعدد باشد، توصیه می‌شود تا آن را روی دستگاه اصلی خود نصب نکنید.

بتای واچ او اس ۷ یک نسخه به روز رسانی شده از نمونه اصلی است که ویژگی جدید ردیابی خواب در اپل واچ را به کاربران عرضه می‌کند. روند کاری این قابلیت به این روش است که از وقتی اپل واچ را در دست قرار می‌دهید تا وقتی که به خواب بروید، مدت زمان خواب اندازه گیری می‌شود.

این ویژگی در کنار خصوصیت Wind Down به ایجاد یک خواب شبانه راحت و روتین کمک می‌کند. همچنین روشن شدن حالت خواب «مزاحم نشوید» و کم نور شدن صفحه نمایشگر اپل واچ به این ویژگی مهم کمک می‌کند.

اپل واچ با حالت ویبراسیون شما را بیدار کرده و شرایط آب و هوایی صبح را به شما گزارش می‌دهد، همچنین درباره عمر باتری اطلاعاتی به شما می‌دهد. شما با این شرایط روزتان را شروع خواهید کرد.

یک ویژگی جالب توجه دیگر در بتای واچ او اس ۷، توجه ویژه به رعایت شستشوی دست‌ها در شرایط بحران کنونی یا همه گیری کرونا است. از وقتی که شما شروع به شستشوی دست‌ها می‌کنید با توجه به صدای آب و حرکت دست‌ها به طور خودکار مدت زمان تعیین شده برای شستشوی دست یعنی ۲۰ ثانیه را اندازه گیری و به شما اخطار می‌دهد.

ویژگی دیگر به اشتراک گذاشتن صفحه نمایش اپل واچ با دیگران و نصب نمای دلخواه از طریق اپ استور، پیامک، ایمیل، وب‌سایت و غیره است.

یک زمان سنج حرفه‌ای با دور سنج در این مدل جدید تعبیه و بر اساس پیچیدگی‌هایش به روز رسانی شده است. این نسخه همچنین دارای برنامه کاربردی جدید فیتنس است که تغییر نام یافته همان اپلیکیشن اکتیویتی است. همچنین برنامه نقشه نیز مسیریابی را برای دوچرخه سواران پشتیبانی می‌کند، به سیری هم ترجمه گفتاری اضافه شده است.

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location