سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovered

در نتیجه درگیری‌های حقوقیمیان اپل و اپیک، تیم سوئینی مدیر عامل اجرایی این شرکت بازی سازی اعلام کرده که اپل دید بنیادی در صنعت فناوری را از دست داده است.

تیم سوئینی اخیراً توییتی را در مورد شرکت اپل و نتیجه دادگاه منتشر کرده و طی آن از شرکت اپل و دیدگاه بنیادی آن انتقاد کرده است. متن توییت سوئینی به این شرح است. 

هر چند که آن‌ها [وکلای اپل] در برابر دادگاه خودنمایی کردند، اما اگر اپل واقعاً به این اعتقاد داشته باشد که مبارزه [اپیک] علیه انحصار طلبی اپ استور در توزیع و پرداخت صرفاً به خاطر «عدم توافق برای پرداخت پول» بوده، آنگاه [باید گفت که] آن‌ها دید بنیادی در صنعت فناوری را از دست داده‌اند. 

تیم سوئینی

تیم سوئینی همچنین به تبلیغ 1984 اپل و بازسازی آن در فورتنایت که با عنوان "Nineteen Eighty-Fortnite" شناخته می‌شود، اشاره کرد و توضیح داد که این ویدیو قرار بوده تا نشان دهد که اپل امروزه به یک شرکت «مستبد» تبدیل شده که شیوه کار را برای کاربران «دیکته می‌کند.»

او سپس اعلام کرد که اپیک همچنان در کمپین مبارزه علیه اپل و قوانین اپ استور باقی می‌ماند و از حقوق سازندگان دفاع می‌کند. وی برای چندین بار در توییت‌های خود اعلام کرد که مبارزه اپیک علیه اپل صرفاً به خاطر پول یا میزان پرداخت آن نیست، بلکه این مبارزه به دنبال اهدافی بنیادی‌تر است.

اپیک گیمز از هفته گذشته تمام دسترسی‌های مربوط به توسعه بازی‌ها در سرویس‌های اپل را از دست داد و در نتیجه دادگاه نیز نتیجه خاصی برای این شرکت حاصل نشد. با توجه به این موضوع، این شرکت همچنان به دنبال همکاری درزمینهٔ یافتن راهکارهایی ویژه برای مبارزه علیه اپل است و سعی در جمع آوری کاربران علیه اپل و سیاست‌های آن دارد. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location