سبد خرید خالی‌ست.
Post-Thumbnail-Recovere_20200913-104254_1

شرکت اپل پس از عرضه آی او اس 13.7 اقدام به تغییر فریم ویر دستگاه‌های مبتنی بر این سیستم عامل داده است و دیگر امکان داون گرید به آی او اس 13.6.1 برای دستگاه‌های پیشین وجود ندارد.

کاربرانی که آی او اس 13.7 را نصب کرده باشند، دیگر نمی‌توانند دستگاه‌های خود را به نسخه بعدی داون گرید کنند. این کاربران در حال حاضر به نسخه در حال استفاده و نسخه‌های بتای آی او اس 14 محدود خواهند بود.

مسدود کردن داون گرید مشخصاً به دلیل از بین بردن شانس جیلبریک کردن آیفون‌ها باز می‌گردد. با این حال بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد که این نسخه جدید امکان جیلبریک شدن را از طریق روش checkra1n دارد و کاربران می‌توانند تمامی دستگاه‌ها از آیفون 5 اس تا آیفون X را به خاطر وجود یک حفره امنیتی سخت افزاری جیلبریک کنند.

گفتنی است البته روش Unc0ver در حال حاضر امکانات بیشتری را به کاربران ارائه می‌دهد که از آن طریق می‌توان آیفون‌های جدیدتر را نیز جیلبریک کرد.

اپل معمولاً پس از عرضه یک نسخه پایدار از آی او اس اقدام با تغییر نسخه فریم ویر امکان داون گرید به نسخه‌های پیشین را می‌بندد. این مسئله البته به‌صورت رسمی از طرف شرکت اپل اعلام نمی‌شود، بلکه کاربران یا توسعه دهندگان پس از نصب این نسخه‌ها متوجه این موضوع می‌شوند. اپل معمولاً برای مقابله با اقدام کاربران برای جیلبریک اقدام به انجام چنین کاری می‌کند.

گفتنی است که جیلبریک کردن آیفون‌ها باعث ایجاد اختلال‌های شدید در روند کاربری دستگاه‌ها می‌شود و به همین دلیل این کار توسط هیچ یک از منابع رسمی ارائه دهنده خدمات محصولات اپل تائید نمی‌شود و به همین دلیل توصیه می‌شود تا کاربران از انجام این کار خودداری کنند. 

مطالب مرتبط :

خرید گیفت کارت
خرید گیفت کارت

خرید انواع گیفت کارت

  گیفت کارت پلی استیشن
خرید گیفت کارت ps4

خرید گیفت کارت PS4

  خرید گیفت کارت اپل
خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل

 

ارسال کامنت جدید

شما به عنوان مهمان در حال ثبت کامنت هستید. ورود به حساب کاربری

0 کامنت

هنوز پرسش یا کامنتی منتشر نشده است.
0 کاراکتر
Attachments (0 / 3)
Share Your Location
0 - خطا: 0

0

Call to undefined method Joomla\CMS\Session\Session::gc()

Go Back Home